Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Wojciech Zabłocki: Ludzie zobaczyli dzięki Komisji Weryfikacyjnej, że miasto może być uczciwe

PR 8:20 24 września 2018
Telewizja Republika
Gościem programu „Prosto w oczy” w Telewizji Republika, był Wojciech Zabłocki, burmistrz dzielnicy Praga-Północ m.st. Warszawy. - Ludzie zobaczyli dzięki Komisji Weryfikacyjnej, że miasto może być uczciwe - stwierdził burmistrz.

Burmistrz przekazał, że zamierza dalej pracować na rzeczy Warszawy by była coraz piękniejsza. Powiedział o swoich marzeniach – dokończeniu wschodniej obwodnicy co jest niezbędne dla Pragi jako dzielnicy śródmiejskiej.

Zabłocki powiedział, że jako burmistrz musi współpracować z ratuszem a ta współpraca „jest skomplikowana”. Wskazał, że działanie Komisji Weryfikacyjnej, przywróciło ludziom wiarę w miasto.

- Ludzie zobaczyli dzięki Komisji Weryfikacyjnej, że miasto może być uczciwe. Ale cały czas jest to w trakcie odkręcania, pomoc jest w trakcie realizacji. Sam zgłaszałem sprawy do prokuratury czy do Komisji Weryfikacyjnej. Część udało się zablokować. To że zwracano kamienice na duchy, to udało się powstrzymać. Jest jeszcze dużo do sprawdzenia. Miasto jednak nie wypłaca ciągle odszkodowań mimo, że ma na to pieniądze od Komisji – stwierdził.

Gość odniósł się także do kandydatury Patryka Jakiego na stanowisko prezydenta Warszawy stwierdzając, że działania Komisji to nie jedyny obszar, którym będzie przekonywał do oddania głosu na niego.

- Myślę, że obszarów które przekonają mieszkańców będzie znacznie więcej. Obszarem do sprawdzenia jest też urbanistyka, plany zagospodarowania, komisje ładu przestrzennego – powiedział.

- O wiarygodności kandydatów, także mojej, świadczą inwestycje na Pradze - Północ. Dużo tam się dzieje – oznajmił.

Źródło: Telewizja Republika

Wczytuję ocenę...


KULISY MANIPULACJI (ODC.270/2) - PARADY RÓWNOŚCI TO WSPÓŁCZESNY TERRORYZM
Wczytuję komentarze...
Najnowsze