Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Wnuczka Elżbiety II wyszła za mąż! Nikt nie ma wątpliwości... to była królewska ceremonia w pełnej krasie

am 17:11 12 października 2018
twitter.com
Córka brytyjskiego księcia Andrzeja, księżniczka Eugenia, poślubiła biznesmena Jacka Brooksbanka. Uroczystość odbyła się w kaplicy świętego Jerzego w Windsorze. 28-letnia księżniczka jest dziewiąta w kolejności do brytyjskiego tronu.

W ceremonii ślubnej wzięła udział królowa Elżbieta II, członkowie rodziny królewskiej oraz 850 zaproszonych gości, wśród nich amerykańska aktorka Liv Tyler i modelka Naomi Campbell. 

Panna młoda miała na sobie białą, plisowaną suknię z dekoltem i długim trenem, zaprojektowaną przez Brytyjczyków Petera Pilotto i Christophera De Vosa. Księżniczka współpracowała z projektantami przy tworzeniu szkiców sukni. 

Wśród dzieci niosących tren sukni była córka księcia Williama, księżniczka Charlotte, i córka piosenkarza Robbiego Williamsa, Theodora. 

1200 wylosowanych osób mogło oglądać transmisję z ceremonii na ekranie, ustawionym na terenie zamku windsorskiego. Mimo wietrznej pogody, tysiące osób zebrały się wokół zamku.

Po ślubie młoda para przejechała powozem ulicami Windsoru. Następnie udała się na przyjęcie weselne, w którym weźmie udział królowa.

 

Źródło: IAR, twitter.com

Wczytuję ocenę...


KONIEC SYSTEMU (ODC.135/1) - ZOBACZ CO SIĘ STANIE JAK TUSK RZĄDZIŁBY POLSKĄ
Wczytuję komentarze...
Najnowsze