Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Wiosną poznamy prawdę o Smoleńsku

7:09 1 grudnia 2017
fot: wikipedia
Raport, który zakończy śledztwo ws. katastrofy smoleńskiej ma być przedstawiony Wiosną. – Dysponujemy kluczowym materiałem dowodowym, pozwalającym dokładnie stwierdzić, co się stało 10 kwietnia 2010 r. – przekonywał Antoni Macierewicz, minister obrony narodowej.

Według Antoniego Macierewicza, szefa Ministerstwa Obrony Narodowej, podkomisja smoleńska zbliża się do wyjaśnienia katastrofy samolotu Tu-154M. Wiosną przyszłego roku ma przedstawić przełomowe informacje. Minister odniósł się do tej sprawy na antenie Telewizji Republika. – Zapewniam, że doprowadzę do końca to zadanie. Raport zostanie państwu przedstawiony. Będzie on oparty wyłącznie na materiałach dowodowych. Na prawdzie, nie na bzdurach – zapewniał Antoni Macierewicz. 

Olbrzymia ilość materiału, który pozwala przedstawić przebieg wydarzeń, jest w naszych rękach. Powoli komisja dochodzi do oryginalnych zapisów czarnych skrzynek, w szczególności polskich – dodał. Zdaniem ministra kilka pierwszych dni po katastrofie smoleńskiej śledztwo w tej sprawie zostało zaprzepaszczone, a pierwsze dowody zostały utracone przez polskich ekspertów.

Źródło: Klaudia Dadura / Gazeta Polska Codziennie

Wczytuję ocenę...


KONIEC SYSTEMU (ODC. 107/2) - PROF. JAN ŻARYN - OPOZYCJA TOTALNA WYWOŁAŁA WOJNĘ Z ...
Wczytuję komentarze...
Najnowsze