Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Wąsik: Tusk uciekł do Brukseli i powinien milczeć, ale wkłada kij w mrowisko

ds 20:29 20 listopada 2017
Telewizja Republika
— Warto przypomnieć, że to Donald Tusk ma najwięcej do czynienia z Władimirem Putinem. Nie mówię tu tylko o „tajemniczych spotkania” , ale również o sprawie śledztwa dot. katastrofy smoleńskiej 10 kwietnia 2010 roku i wszystkich późniejszych ustaleniach — mówił Maciej Wąsik na antenie Telewizji Republika. Zastępca Ministra-Koordynatora ds. Służb Specjalnych, Sekretarz Stanu w KPRM był gościem Ryszarda Gromadzkiego w „Wolnych głosach wieczorem”.

DONALD TUSK TWEETUJE

— Donald Tusk, publikując nieszczęsną wypowiedzieć, spotkał się z entuzjazmem elity europejskiej. Porównał koncepcję polityczną PiS-u do agresywnej polityki Putina, w związku z czym „w Polsce nie można bezpiecznie spać”. Ale pamiętajmy, że nikt obok tej wypowiedzi nie przejdzie obojętnie. Warto przypomnieć, że to Donald Tusk ma najwięcej do czynienia z Władimirem Putinem. Nie mówię tu tylko o „tajemniczych spotkania” ale również o sprawie śledztwa dot. katastrofy smoleńskiej 10 kwietnia 2010 roku i wszystkich późniejszych ustaleniach — mówił gość Ryszarda Gromadzkiego.

Jak dodał dyplomata, „Donald Tusk uciekł do Brukseli i wydawałaby się, że tam trochę ucichnie. Powinien również skorzystać z okazji, aby milczeć, a tymczasem jest mistrzem wrzucania kija w mrowisko”.


Źródło: Telewizja Republika

Wczytuję ocenę...


10/04/2010 FAKTY (ODC.56) - OSTATECZNY DOWÓD NA TO, ŻE BRZOZA NIE MOGŁA ZNISZCZYĆ TUPOLEWA
Wczytuję komentarze...
Najnowsze