Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Warszawscy celebryci notują kolejny odlot! "Wyjdźcie na ulice w najbliższą środę - dla nauczycieli"

am 16:45 15 kwietnia 2019
Facebook
"Wielka Środa dla Nauczycieli" to kolejny wymysł środowisk sprzyjających "nauczycielskiemu terrowi". Jak czytamy na stronie organizatora, wszystko to z inicjatywy pracowników warszawskich teatrów i ludzi kultury. "Wyjdźcie na ulice w najbliższą środę - dla nauczycieli" – wskazują.

W ramach solidarności z nauczycielami,  w najbliższą środę (17 kwietnia) o godz. 12:00 apeluje się o wyjście przed swoje miejsce pracy na 15 minut. W taki sposób chętni wyrażą poparcie dla strajkujących.

"Wyjdźcie na ulice w najbliższą środę - dla nauczycieli" - piszą organizatorzy. Zachęcają również do robienia zdjęć i nagrywania filmików, a następnie zamieszczania ich w mediach społecznościowych z hasztagiem #WielkaŚrodaDlaNauczycieli. "W ten sposób symbolicznie, choćby na kwadrans, dołączcie do strajkujących - wasze wsparcie wzmocni ich na o wiele dłużej" - czytamy na stronie wydarzenia.

"Każdy kolejny dzień protestu to kolejny ogromny wysiłek nauczycieli i innych pracowników oświaty, dyrektorów szkół i przedszkoli, którzy cały czas pełnią swoje obowiązki, i rodziców. Dlatego kluczowe jest utrzymanie w świadomości społecznej faktu, że strajk może zakończyć rząd, o ile wreszcie wysłucha nauczycieli. A żeby tak się stało musi widzieć, że nauczyciele nie są sami, że za nimi stoimy. I że jest nas dużo" - piszą organizatorzy wydarzenia Wielka Środa dla Nauczycieli.

Źródło: Facebook/ Wielka Środa dla Nauczycieli!

Wczytuję ocenę...


KULISY MANIPULACJI (ODC.270/2) - PARADY RÓWNOŚCI TO WSPÓŁCZESNY TERRORYZM
Wczytuję komentarze...
Najnowsze