Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Wałęsa jest wściekły! ''Dopóki są sądy, udowadniają i nie zmieniły wyroku, że nie byłem współpracownikiem SB''

AS 11:32 25 stycznia 2019
Telewizja Republika
– Mamy do czynienia z mistyfikacją, w której z osób, których zachowanie zawiera wiele wątpliwych ogniw, robi się niby-anioły - powiedział profesor Andrzej Zybertowicz w programie TVN24 ,,Kropka nad i''

- Ludzie chcieliby mieć swoich świętych. Ta próba robienia świeckich świętych z osób wątpliwych pokazuje, że ludzie mają potrzebę świętości. Gdy wypycha się Kościół z ich życia, krytykuje się przywiązanie do tradycji i religii, to znajdują sobie ułomnych świeckich świętych - powiedział profesor Andrzej Zybertowicz. 

O Jerzym Owsiaku powiedział –  Jerzy Owsiak upolitycznił projekt, pozwolił zrobić z siebie oręże polityczne. 

W ocenie Pawła Adamowicza powołał się na książkę Bertolda Kittela "Mafia po polsku". - Wskazuję, że przy tym wspaniałym, świetnym prezydencie i w czasie siedmiu lat rządów premiera wywodzącego się z Trójmiasta (Donald Tusk- red.) rozkwitała mafia, bezkarność wielu środowisk. Więc z tą sprawnością samorządów, to powstrzymajmy się z oceną - mówił.

Natomiast o Lechu Wałęsie powiedział – Był płatnym donosicielem Służby Bezpieczeństwa, a ludzi, którzy mówili prawdę o jego przeszłości ciągał po sądach i chciał zniszczyć.

Ten ostatni postanowił odnieść się do tych słów za pośrednictwem Twittera: 

– Panie Zybertowicz, jakim prawem w programie telewizyjnym u pani Olejnik ubliżasz mi i pomawiasz mnie publicznie? Dopóki są sądy, udowadniają i nie zmieniły wyroku, że nie byłem współpracownikiem SB. Nie ma żadnego wyroku – napisał. 

– Panie Zybertowicz, jest pan pracownikiem Kancelarii Prezydenta który łamie prawo i wyroki sądu wydane w imieniu Rzeczypospolitej. Brednie pracowników z IPN oraz orzeczenia prokuratora z tej instytucji nie są wyrokami sądu. Pan podobno jest profesorem i pan tego nie wie? -pisał Wałęsa. 

Źródło: TVN 24 // Twitter

Wczytuję ocenę...


KONIEC SYSTEMU (odc. 146/2) - WÓJCIK - PATOLOGIE W PLATFORMIE I HEJTERZY
Wczytuję komentarze...
Najnowsze