Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

W SLD coraz goręcej! "Daliśmy du*y", "Sprzedajemy szyld za gów*o"

am 20:25 16 lutego 2019
Włodzimierz Czarzasty ogłosił, że zdecydował się przystąpić do Koalicji Obywatelskiej. Szybko doczekał się aprobaty ze strony kierownictwa Platformy, jednak w szeregach SLD pojawiła się ostra krytyka. "Sprzedajemy szyld za g...o. Daliśmy du...y" – cytuje Wirtualna Polska jednego z niezadowolonych polityków.

– Po bardzo długiej dyskusji podjęliśmy decyzję o odpowiedzi na apel premierów i przystąpieniu do Koalicji Europejskiej – poinformował na konferencji prasowej szef Sojuszu Lewicy Demokratycznej Włodzimierz Czarzasty.

Decyzja nie spodobała się wewnątrz ugrupowania. Serwis Wirtualna Polska dotarł do jednego z polityków Sojuszu Lewicy Demokratycznej. "Sprzedajemy szyld za g...o. Daliśmy du...y. Za miejsca w Brukseli dla osób, które się od nas odcięły i od dawna mają nas w du...e. Nic nie mamy z tego pseudosojuszu" – mówił poseł.

Inni wskazują, że jeszcze nikt nigdy nie upokorzył tak Czarzastego, jak zrobił to Schetyna. "Oddaliśmy szyld partyjny za nic" – nie owijają w bawełne politycy ugrupowania.

Jeszcze inny działacz wskazał, że cała sprawa jest bulwersująca, a on sam ma zamiar złożyć legitymację.

Źródło: wp.pl

Wczytuję ocenę...


STUDIO WYBORCZE - SEMKA, ZIEMKIEWICZ, ORZEŁ - PiS WYGRAŁO WYBORY DO PE I MA SZANSĘ WYGRAĆ KOLEJNE
Wczytuję komentarze...
Najnowsze