Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

W „7x24” zawrzało! „Wypowiedzi polityków KO, którzy dorabiają ideologię do wyników wyborów przeczą rzeczywistości. To jest oczywista oczywistość, że PiS wygrało te wybory.”

PR 10:07 28 października 2018
Telewizja Republika
Gośćmi dzisiejszego wydania programu „7x24” Katarzyny Gójskiej, byli Karol Karski (PIS), Tomasz Rzymkowski (Kukiz'15), Marcin Święcicki (Platforma Obywatelska), Jarosław Porwich (Wolni i Solidarni), Paweł Bejda (PSL) oraz Katarzyna Piekarska (SLD). W studiu, komentowano wyniki wyborów samorządowych oraz zabezpieczenie wydane przez TSUE.

Redaktor Katarzyna Gójska, rozmawiała z zaproszonymi gośćmi przede wszystkim o wyborach samorządowych.

Politycy komentowali kontrowersyjne wypowiedzi kolegów z rządu - jak słowa przewodniczącej Nowoczesnej o tym, że PiS wygrało w miejscach gdzie są zapóźnienia cywilizacyjne, lub że wynik KO to wielki sukces. 

Na zakończenie, redaktor przywołała temat wydanego przez TSUE zabezpieczenia tymczasowego pytając gości jak, powinno się je traktować.

Dyskusja prowadzona przez red. Gójską była merytoryczna i przez większość czasu uporządkowana. Były jednak momenty, że politycy nie mogli zapanować nad swoimi emocjami.

Oto niektóre wypowiedzi polityków:

 

Źródło: Telewizja Republika

Wczytuję ocenę...


JAKUB ZGIERSKI (MŁOT NA MARKSIZM) - FASZYZM NA LEWICY. OTO FAKTY
Wczytuję komentarze...
Najnowsze