Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

UWAGA! Zapraszamy na spotkanie z Tomaszem Sakiewiczem na Ukrainie!

sm 11:35 12 grudnia 2017
Klub "Gazety Polskiej" w Żytomierzu na Ukrainie zaprasza na dwa spotkania z redaktorem naczelnym "Gazety Polskiej", Tomasz Sakiewiczem, na których zaprezentuje on swoją książkę "Testament I Rzeczypospolitej. Kulisy śmierci Lecha Kaczyńskiego". Pierwsze ze spotkań odbędzie się już w najbliższy czwartek w Kijowie, zaś drugie - dzień później w Żytomierzu.

W książce "Testament I Rzeczypospolitej. Kulisy śmierci Lecha Kaczyńskiego" Tomasz Sakiewicz próbuje odpowiedzieć na pytanie, na ile historia Polski od czasów Piastów wpływa na dzisiejsze wydarzenia, takie jak konflikt z Rosją, tragedia smoleńska i wojna na Ukrainie. Publikacja stara się ukazać ideę, którą chciał wprowadzić śp. prezydent Lech Kaczyński - silnego państwa polskiego niezależnego od Rosji.

- Ta książka może być początkiem dokumentowania dorobku Lecha Kaczyńskiego w polityce zagranicznej

- oceniał "Testament I Rzeczypospolitej" prezes PiS, Jarosław Kaczyński.

Teraz Tomasz Sakiewicz zaprezentuje swoją książkę na Ukrainie podczas dwóch spotkań zorganizowanych przez Klub "GP" w Żytomierzu.

Pierwsze spotkanie odbędzie się w Kijowie. w czwartek, 14 grudnia, o godz. 18:00 w budynku Narodowego Uniwersytetu "Akademia Kijowsko-Mohylańska". Drugie - już następnego dnia, w piątek, 15 grudnia o godz. 11:20 na Uniwersytecie Państwowym im. Iwana Franki w Żytomierzu.

Podczas spotkań będzie możliwość nabycia książek Tomasza Sakiewicza - "Testament I Rzeczypospolitej. Kulisy śmierci Lecha Kaczyńskiego" oraz "Partyzant Wolnego Słowa" - w polskiej oraz ukraińskiej wersji językowej. 

sakiewicz_670_01

Źródło: Telewizja Republika

Wczytuję ocenę...
TAGI:


OTO WIZJA PATRYKA JAKIEGO DLA WARSZAWY. ZOBACZ!
Wczytuję komentarze...
Najnowsze