Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Uwaga! Wałęsa ma rady dla strajkujących nauczycieli! „Zaciśnijcie zęby, poczekamy na zmianę władz”

pmb 12:09 18 kwietnia 2019
Wikimedia Commons/Olivier Ezratte
Nauczyciele, zaciśnijcie zęby, poczekamy na zmianę władz i wtedy porozumienie będzie, a z tą władzą nie ma co zawracać sobie głowy – stwierdził b. prezydent Lech Wałęsa, który przebywa obecnie w Gdańsku.

– Wykazaliśmy, że wrogowie przy stole załatwili sprawy poważne. Natomiast po tych doświadczeniach i po tym, co wyprawia obecna władza, nie daję żadnych szans na porozumienie. Ci ludzie wyciągnęli tylko złe wnioski i kierują Polskę w złym kierunku – orzekł buńczucznie Wałęsa.

– Nauczyciele, zaciśnijcie zęby, poczekamy na zmianę władz i wtedy porozumienie będzie, a z tą władzą nie ma co zawracać sobie głowy. Szkoda waszego wysiłku i nerwów. (…) Poczekamy na mądrzejszą władzę i z nią załatwimy to, bo to załatwić trzeba – radził b. prezydent.

– Zróbmy wszystko teraz, wszyscy, aby następna władza była mądrzejsza, aby następna władza nie niszczyła nauki i innych dziedzin. Tylko takie rozwiązanie jest możliwe i dobre, a przedłużanie tego, co się teraz dzieje, jest bez sensu – stwierdził Lech Wałęsa.

Źródło: niezalezna.pl

Wczytuję ocenę...


RAFAŁ ZIEMKIEWICZ - RABIEJ I 4 STREFY RELAKSU ORAZ MAŁA EMI I FARMA TROLLI. CO SIĘ DZIEJE?
Wczytuję komentarze...
Najnowsze