Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Trump z ogromnym poparciem wśród Republikanów

AS 10:58 16 stycznia 2018
The Trussville Tribune
Zdecydowana większość Republikanów, bo aż 61 procent jest zadowolona z prezydentury Donalda Trumpa oraz sytuacji panującej w kraju. Wyniki te zostały przedstawione w poniedziałkowym sondażu przeprowadzonym przez Instytut Gallupa - najstarszy instytut badania opinii społecznej na świecie.

Jest to najwyższy wynik zadowolenia wśród Republikanów od lutego 2007 roku. Zdaniem analityków Instytutu Gallupa wzrost ten jest spowodowany zeszłorocznymi sukcesami ich partii.

Ogromny wpływ na tak duże poparcie mogło mieć przyjęcie przez Kongres ustawy o reformie podatków. Dzięki niej indywidualne podatki Amerykanów ulegną redukcji na osiem lat, zaś korporacyjne bezterminowo. W wyniku tej reformy w ciągu najbliższych 10 lat podatki w Stanach Zjednoczonych zmniejszą się o 1,5 milarda dolarów.

Ponadto zniesiono obowiązek posiadania ubezpieczenia medycznego przez dorosłych Amerykanów. Było to podstawą funkcjonowania systemu ubezpieczeń medycznych wprowadzonego przez administrację Baracka Obamy.

Zniesienie i zastąpienie "Obamacare' było jednym z głównych celów Republikanów oraz jedną z najbardziej eksponowanych obietnic wyborczych Donalda Trumpa.

Źródło: polsatnews.pl

Wczytuję ocenę...


GEOPOLITYCZNY TYGIEL (ODC. 89) - NIEMCY OD TRZECH LAT ATAKUJĄ POLSKĘ. NADSZEDŁ CZAS ...
Wczytuję komentarze...
Najnowsze