Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Trump: Dziękuję Kim! Świat uczynił krok wstecz przed potencjalną katastrofą

M.N. 9:09 13 czerwca 2018
Twitter
Donald Trump odnosząc się do spotkania z Kim Dzong Unem, napisał dziś na Twitterze: "Świat zrobił duży krok wstecz przed potencjalną katastrofą nuklearną. Koniec z wystrzeliwaniem rakiet, z próbami jądrowymi i badaniami!". Prezydent USA oznajmił również, że Stany Zjednoczone nie będą prowadzić wspólnych ćwiczeń wojskowych USA i Korei Południowej, dopóki Korea Północna negocjuje w dobrej wierze w sprawie denuklearyzacji.

"Zakładnicy wracają do domu z rodzinami. Dziękuję przewodniczącemu Kimowi, nasz dzień przeszedł do historii!" Po godzinie od opublikowania, tweet został "polubiony" przez 53 tys. użytkowników Twittera.

Donald Trump w swoim zwyczaju odniósł się także do swoich hejterów. Napisał: "Rok temu mędrcy i gadającego głowy, ludzie, którzy nie wykonali tej pracy wcześniej, błagali o pojednanie i pokój - proszę, spotkajcie się, nie idźcie na wojnę. Teraz, kiedy już się spotykamy i mamy świetne relacje z Kim Dzong Unem, ci sami hejterzy krzyczą: nie powinieneś się spotykać, nie spotykaj się!"

Po historycznym szczycie w Singapurze Trump i Kim podpisali wczoraj wspólne oświadczenie, w którym Kim zobowiązał się do starań o "całkowitą denuklearyzację" Półwyspu Koreańskiego, a Trump - do udzielenia KRLD gwarancji bezpieczeństwa. W dokumencie nie sprecyzowano jednak, o jakie konkretnie gwarancje chodzi, ani nie podano konkretnego harmonogramu likwidacji północnokoreańskiego arsenału jądrowego.

Źródło: Telewizja Republika, Twitter

Wczytuję ocenę...


PROGRAM "7X24" (9.12) - DLACZEGO NIEMCY TRAKTUJĄ POLSKĘ JAKO KRAJ II KATEGORII ?
Wczytuję komentarze...
Najnowsze