Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Tragedia w Warszawie. Zabił rodziców, bo mieli się nad nim znęcać psychicznie

EP 8:25 19 października 2017
wikipedia/ Stiopa/ CC BY-SA 4.0
Znęcanie psychiczne było prawdopodobnym motywem brutalnego zabójstwa małżeństwa B. w stołecznym Wawrze - wynika z ustaleń TVP Info. 25-letni syn ofiar miał najpierw zaatakować ojca, a potem w szale matkę, która rzuciła się na pomoc mężowi. W czwartek mężczyzna ma zostać przesłuchany i prawdopodobnie usłyszy zarzut podwójnego zabójstwa.

Zdarzenie miało miejsce we wtorek przed godziną 18. W jednym z mieszkań w dzielnicy Warszawy Wawer, policja znalazła zwłoki dwóch osób.

To Monika B. oraz Krzysztof B. - rodzice 24-letniego Mateusza – dowiedział się portal tvp.info. Chwilę przed tragedią sąsiedzi słyszeli przeraźliwe krzyki, które zaalarmowały sąsiadów, którzy zadzwonili na policję.

Według nieoficjalnych ustaleń portalu tvp.info, 25-latek dopuścił się zabójstwa, ponieważ uważał, że rodzice znęcają się nad nim psychicznie. Na razie jednak śledczy nie chcą zdradzać więcej szczegółów i potwierdzić, czy do takich zdarzeń rzeczywiście dochodziło. Wiadomo, że mężczyzna nie leczył się psychiatrycznie, choć korzystał z pomocy psychologa. 

Policja zaopiekowała się dwojgiem nieletnich dzieci mieszkających z zamordowanym małżeństwem. 16-letni brat i 22-letnia siostra sprawcy znajdują się pod opieką lekarzy.

 

 

 

Źródło: TVP Info

Wczytuję ocenę...


10/04/2010 FAKTY (ODC.56) - OSTATECZNY DOWÓD NA TO, ŻE BRZOZA NIE MOGŁA ZNISZCZYĆ TUPOLEWA
Wczytuję komentarze...
Najnowsze