Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Tragedia na przyjęciu świątecznym. Są ofiary śmiertelne!

M.N. 11:18 17 grudnia 2017
Twitter
Dramat wydarzył się w Doncaster East - podmiejskiej dzielnicy australijskiego miasta Melbourne. Zginęły dwie osoby, 17 odniosło poważne obrażenia, a kilkanaście lżejsze. Na przebywające na przyjęciu osoby runęła konstrukcja balkonu, przygniatając osoby znajdujące się bezpośrednio pod nią.

W momencie katastrofy na balkonie przebywało ponad 30 osób - relacjonują świadkowie. Wszyscy bawili się na przyjęciu firmy Tupperware zorganizowanym z okazji zbliżających się świąt Bożego Narodzenia - informuje "The Guardian".

Na miejscu zginęła 59-letnia kobieta, druga ofiara - 37-latka - zmarła w szpitalu. Poszkodowanych, 10 kobiet i siedmiu mężczyzn w wieku od 20 do 69 lat, odwieziono do pobliskich lecznic. Ranni mają głównie złamania i uszkodzenia tkanek miękkich - podają medycy. Kilkunastu osobom udzielono pomocy na miejscu i nie wymagały one hospitalizacji.

– To bardzo tragiczne wydarzenie. Wspieramy ofiary i ich rodziny - powiedział Paul Holman, szef służby zdrowia w australijskim stanie Wiktoria.

Źródło: o2.pl

Wczytuję ocenę...


W PUNKT (R. GROMADZKI) - PIOTR SEMKA - Skala histerii wokół pani Hanny Zdanowskiej ma dla mnie cechy smutnej zagadki
Wczytuję komentarze...
Najnowsze