Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Tragedia na Mazowszu: zabił mężczyznę i ranił 2 kobiety

PR 11:33 2 listopada 2017
wikimedia commons
Na jednym z osiedli w Wyszkowie, mężczyzna zabił nożem 56-latka i usiłował zabić dwie kobiety. Policja zatrzymała podejrzanego 34-latka. Postawiono mu zarzut zabójstwa i usiłowania zabójstwa w związku z rozbojem i użyciem niebezpiecznego narzędzia.

Do zdarzenia doszło w niedzielę około południa, w mieszkaniu, w którym znajdował się mężczyzna, jego żona oraz jeszcze jedna kobieta. Ktoś zapukał do drzwi mieszkania, znajdujący się w środku 56-latek otworzył, po czym napastnik zadał mu cios nożem w szyję. Sprawca wtargnął do środka i zażądał od kobiet pieniędzy. Napastnik dostał małą sumę ale zażądał więcej. W tym czasie jedna z kobiet próbowała uciec z mieszkania, napastnik ranił ją w twarz i plecy ale na szczęście ranna 44-latka wydostała się i wezwała pomoc. Bandyta zaatakował nożem w twarz także kobietę, która pozostała w  środku, a następnie uciekł.

Rannych przewieziono do szpitala, jednak ranny w szyję mężczyzna zmarł.

Policjanci z Wyszkowa zatrzymali podejrzanego zaraz po samym zdarzeniu. Znajdował się pod swoim blokiem, niedaleko miejsca zdarzenia. Był pod wpływem alkoholu- we krwi miał 2 promile.

Podejrzany z zarzutami zabójstwa, usiłowania zabójstwa i rozboju z użyciem niebezpiecznego narzędzia przebywa obecnie w areszcie tymczasowym. Grozi mu kara dożywocia.

 

 

Źródło: wyszkowiak.pl

Wczytuję ocenę...


OTO WIZJA PATRYKA JAKIEGO DLA WARSZAWY. ZOBACZ!
Wczytuję komentarze...
Najnowsze