Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

To się w głowie nie mieści... Wtargnęli do szpitala i... okradli pielęgniarki w czasie pracy!

M.N. 15:08 7 grudnia 2018
http://pragapn.policja.waw.pl/
Policjanci z Komisariatu na Targówku prowadzą czynności w sprawie kradzieży w szpitalu. Bezpośredni związek z tym przestępstwem mogą mieć mężczyźni, których zdjęcia publikujemy. Wszystkie osoby mogące posiadać jakiekolwiek informacje dotyczące wymienionych osób proszone są o kontakt.

Do zdarzenia doszło 13 listopada br. Z pomieszczenia socjalnego dla personelu miejscowego szpitala skradziono dwa portfele z dokumentami, kartami płatniczymi, gotówką oraz biżuterię. Łączna wartość strat na szkodę pokrzywdzonych wyniosła ponad 3500 złotych.

W toku wykonanych czynności policjanci zabezpieczyli zapis z kamery monitoringu i na jego podstawie uzyskali rysopisy dwóch mężczyzn w wieku około 25-35 lat, którzy mogą mieć bezpośredni związek z tym przestępstwem.

Każdy, kto rozpoznaje tych mężczyzn lub ma jakiekolwiek informacje odnośnie tego zdarzenia proszony jest o kontakt osobisty lub telefoniczny z Dyżurnym Komisariatu Policji Warszawa Targówek w siedzibie jednostki przy ul. Chodeckiej 3/5, bądź pod całodobowym numerem telefonu (22) 603-81-71, lub policjantem prowadzącym sprawę tel. (22) 603-81-52 powołując się na numer l.dz. KPD-II-7750/18.

Źródło: http://pragapn.policja.waw.pl/

Wczytuję ocenę...


STUDIO WYBORCZE - SEMKA, ZIEMKIEWICZ, ORZEŁ - PiS WYGRAŁO WYBORY DO PE I MA SZANSĘ WYGRAĆ KOLEJNE
Wczytuję komentarze...
Najnowsze