Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

To już totalna psychoza politycznej poprawności! Nastał czas największej islamofobii w historii

sm 11:00 19 czerwca 2017
Dzisiejszy akt terroru w wykonaniu 48 letniego mieszkania Wielkiej Brytanii, dodajmy że białego, stał się już największą bronią dla lewackiej i politycznie poprawnej populacji. Ten - oczywiście haniebny i za wszelką cenę niedopuszczalny akt terroru, niestety jest w niczym z tym, co uprawiają i wyprawiają tzw. zamachowcy islamscy w Europie. Ale to nic, dzisiejszy zamach w Londynie stał się największym zamachem w historii Wielkiej Brytanii! Tak ukazuje to lewacka ideologia!

Dailymail.co.uk poinformował, że zamachowiec, który wjechał w tłum muzułmanów wychodzących z jednego z meczetów na Finsbury Park ma 48 lat. WIĘCEJ TUTAJ

Trzeba jasno powiedzieć, że czyn tego mężczyzny to zwykły akt terroru, co do tego nie ma żadnej wątpliwości. Ale to co wyprawia lewacka opinia publiczna przeraża. Według dziwnych świadków (bez podania źródła), mężczyzna miał krzyczeć, że "zabiję wszystkich muzułmanów!" oraz "zrobiłem choć trochę". Oczywiście nie ma nagrań potwierdzających to, żeby zamachowiec coś takiego mówił. To projekcje politycznej poprawności, by nadać nowy sens całemu tragicznemu wydarzeniu.

Co ciekawe, społeczność muzułmańska już wyraziła oburzenie tym aktem i uznała, że jest to największy i najbardziej gwałtowny przejaw islamofobii w historii. 

Mówiąc brutalnie: trzeba zastanowić się czy aby akt terroru tego mężczyzny nie został wyprodukowany dla pewnej idei oraz przypominać w takich chwilach, że islamski terroryzm, również w kontekście przyjmowania uchodźców do Europy, to NAJWAŻNIEJSZY problem przed którym stoi współczesna Europa! 

Źródło: Telewizja RepublikaWczytuję ocenę...
OTWARTYM TEKSTEM - odc. 120/2 - IRENEUSZ KACZMAREK - DIAGNOZA JEST JASNA: JESTEŚMY NA WOJNĘ!

Wczytuję komentarze...
Najnowsze