Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

TO JAKIŚ ŻART? Platforma już chyba całkiem odlatuje… „PO uratowało LOT”

M.N. 9:54 10 września 2018
Wikimedia Commons
Roberta Kropiwnickiego z PO zdecydowanie poniosło. Na antenie TVP Info wykazywał, że to właśnie jego partia... uratowała LOT. UBAW PO PACHY!

Na antenie TVP Info Robert Kropiwnicki zaskoczył wszystkich. – To my uratowaliśmy LOT. To PiS dzisiaj go niszczy - wykazywał Kropiwnicki. No cóż… Może mu się coś pomieszało. Albo typowa amnezja!

PRZYPOMNIJMY! – Rada Ministrów nie zamierza podejmować decyzji takiego bezwarunkowego ładowania dużych pieniędzy, żeby ratować LOT, bez gwarancji, że zostaną podjęte działania, które wyprowadzą tę firmę na prostą - mówił na konferencji prasowej w 2013 ROKU Donald Tusk.

– Nawet jeśli będzie to działanie niepopularne, uważam, że najwyższy czas zerwać z doktryną, że LOT to firma, którą należy ratować za wszelką cenę, niezależnie od realiów. Tylko dlatego, że nazywa się LOT i że ma piękną tradycję albo dlatego, że nacisk związków zawodowych jest tak silny, że poszczególni urzędnicy kapitulują przed tym naciskiem - mówił Tusk, a za jego słowami stały i czyny ówczesnego prezydenta Bronisława Komorowskiego. To właśnie on podpisał ustawę umożliwiającą sprzedaż większościowego pakietu udziałów w PLL LOT.

 

Źródło: Telewizja Republika, niezalezna.pl, Twitter

Wczytuję ocenę...
TAGI: PO, LOT, PiS


WYDANIE SPECJALNE - DR ROSS, KANIA: JAK OTWARTY DIALOG DĄŻY DO WYWOŁANIA ZAMIESZEK W POLSCE
Wczytuję komentarze...
Najnowsze