Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

To co z tą grypą i wirusami…?

sm 21:52 3 marca 2018
Jak więc uchronić się przed grypa i przeziębieniem? Czy się różni przeziębienie od grypy? Jak dbać o siebie, tak by wirusy nas nie dopadły? O tym wszystkim już w najbliższym programie „Zdrowie Na Śniadanie”. Zapraszamy w niedzielę o godzinie 10.20 do telewizji Republika.

Gdzie jest wreszcie prawda? Przez wiele lat mówiono nam , że mróz niszczy zarazki i im większy , tym lepiej dla nas , a gorzej dla zarazków. Teraz okazuje się, że jest wręcz przeciwnie. W lodzie wirus grypy może żyć kilka lat, ginie po 6-8 godzinach w temperaturze 20 stopni. Co więcej, jego szczepy w laboratoriach przetrzymuje się w temperaturze -70 stopni!

 

 

Mróz więc nie wymraża chorób, nie zabija wirusów i nie jest potrzebny do tego, żebyśmy później nie chorowali. Niskie temperatury to raj chociażby dla wirusów grypy. Wszystko wskazuje na to, że chłód obniża naszą odporność. Mało tego - im zimniej, tym większe ryzyko zachorowań na grypę.

 

 

Jak więc uchronić się przed grypa i przeziębieniem? Czy się różni przeziębienie od grypy? Jak dbać o siebie, tak by wirusy nas nie dopadły? O tym wszystkim już w najbliższym programie „Zdrowie Na Śniadanie”.

 

Zapraszamy w niedzielę o godzinie 10.20 do telewizji Republika

 

 

 

Źródło: Telewizja Republika

Wczytuję ocenę...


MÓWI SIĘ (SOBALA) - JAN PIETRZAK - POLACY SĄ ZBYT MIŁOSIERNI WOBEC DEMONSTRACJI POGARDY
Wczytuję komentarze...
Najnowsze