Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Terytorialsi: Potępiamy wszystkie próby mieszania nas żołnierzy WP w walkę polityczną

AS 18:14 22 lipca 2018
Twitter1
– Nieprawdziwe są wszelkie insynuacje i podejrzenia jakoby w ostatnich dniach żołnierze WOT wspólnie z policjantami brali udział w zabezpieczaniu protestów przed Sejmem. Potępiamy wszystkie próby mieszania nas żołnierzy WP w walkę polityczną - napisano na oficjalnym profilu Wojsk Obrony Terytorialnej na Twitterze.

Demonstranci spod Sejmu twierdzą, że wśród prawdziwych policjantów zabezpieczających protesty, są funkcjonariusze Wojsk Obrony Terytorialnej. Uważają, że ci przywdziani w niebieskie mundury mieliby pomagać pacyfikować przepychanki. 

Do tych absurdalnych zarzutów odniósł się wcześniej szef MSWiA Joachim Brudziński – Tak, byli również w ramach braterskiej pomocy Ninja, Czarne Pantery, Ku Klux Klan i dwie grupy starszaków z przedszkola na Podkarpaciu , Muchomorki i Poziomki - napisał na Twitterze.  

Teraz sprawa została skomentowana na oficjalnym profilu Wojsk Obrony Terytorialnej na Twitterze – Nieprawdziwe są wszelkie insynuacje i podejrzenia jakoby w ostatnich dniach żołnierze WOT wspólnie z policjantami brali udział w zabezpieczaniu protestów przed Sejmem. Potępiamy wszystkie próby mieszania nas żołnierzy WP w walkę polityczną - napisano.

Źródło: Twitter // Telewizja Republika

Wczytuję ocenę...


GEOPOLITYCZNY TYGIEL (ODC. 89) - NIEMCY OD TRZECH LAT ATAKUJĄ POLSKĘ. NADSZEDŁ CZAS ...
Wczytuję komentarze...
Najnowsze