Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Terlikowski: Kijowski jest wielkim prezentem niebios dla PiS

lml 9:21 11 stycznia 2017
Telewizja Republika
– Pan Kijowski jest wielkim prezentem niebios dla Prawa i Sprawiedliwości. To naprawdę fantastyczny prezent. Ryszard Petru też jest cudownym prezentem – mówił w programie "Chłodnym Okiem" redaktor naczelny Telewizji Republika.

Informacje dzisiejszych gazet komentował w programie "Chłodnym Okiem" Tomasz Terlikowski.

Gdyby dostawał taką pensję, o jakiej mówi, to niemałą część tej pensji, zabieraliby mu komornicy, którzy cały czas czekają, żeby zaczął płacić alimenty

– Bardzo się wzruszyłem, bo "Fakt" zajął się przez chwilę Mateuszem Kijowskim – powiedział redaktor Terlikowski. Wskazał, że Kijowski wyznał, że "powinien zarabiać przynajmniej tyle, co poseł", czyli około 10 tys. zł, bo jest liderem KOD-u, "porządnej, poważnej" organizacji, czyli powinien zarabiać około 10 tys. zł na rękę.

– Z tego, co widzieliśmy, to pan Kijowski wystawiał faktury na więcej. Gdyby dostawał taką pensję, o jakiej mówi, to niemałą część tej pensji, zabieraliby mu komornicy, którzy cały czas czekają, żeby zaczął płacić alimenty. Prawdopodobnie dlatego wystawiał faktury na firmę żony, a nie na swoją – zauważył Tomasz Terlikowski.

To naprawdę fantastyczny prezent

Redaktor naczelny Telewizji Republika przypomniał, że cała sprawa nie podoba się Ance Grzybowskiej – jednej z działaczek KOD – bardzo to przeszkadza – tak ostatnio czytałem – mówił. – Napisała nawet, że wszystkie materiały wysłali do "Gazety Wyborczej", a dziennikarze "GW" oddzwonili i powiedzieli, że nie mogą ich opublikować, bo szefostwo się nie zgadza, gdyż uważa Mateusza Kijowskiego za niezastąpionego – powiedział Tomasz Terlikowski. – Ja uważam, że "GW" powinna płacić za usługi informatyczne Kijowskiemu – stwierdził. – Pan Kijowski jest wielkim prezentem niebios dla Prawa i Sprawiedliwości. To naprawdę fantastyczny prezent. Ryszard Petru też jest cudownym prezentem – skwitował redaktor. 

Źródło: Telewizja RepublikaWczytuję ocenę...
TAGI:
Dr Aondo-Akaa: Chcę porozmawiać z protestującymi bez ich matek. Mówmy z nimi! Oni są osobami równorzędnymi

Wczytuję komentarze...
Najnowsze