Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Temat: wimbledon

Były lider rankingu ATP przechodzi jak burza przez tegoroczny Wimbledon i po wygraniu spotkania ze Steve'em Johnsonem awansował do ćwierćfinału tego Wielkiego Szlema. Szwajcar pokonał Amerykanina wynikiem 6:2, 6:3 i 7:5.>
Najlepsza polska tenisistka zafundowała istny horror swoim kibicom i w drugiej rundzie Wimbledonu pokonała Anę Konjuh 6:2, 4:6 i 9:7. W czasie trwającego dwie godziny i trzydzieści dziewięć minut meczu, Krakowianka obroniła trzy piłki meczowe.>
Drugi tenisista rankingu ATP pokonał Yen-Hsun Lu 6:3, 6:2 i 6:1 w meczu drugiej rundy Wimbledonu. Na wygranie tego spotkania Szkot potrzebował zaledwie godzinę i czterdzieści dwie minuty.>
Najlepsza polska tenisistka pokonała w pierwszej rundzie tego wielkoszlemowego turnieju Katerynę Kozlovą wynikiem 6:2 i 6:1. Na wygranie tego meczu popularna "Isia" potrzebowała zaledwie godzinę i cztery minuty.>
Obrończyni tytułu świetnie weszła w tegoroczny Wimbledon i w pierwszej rundzie tego Wielkiego Szlema pokonała Amrę Sadikovic wynikiem 6:2 i 6:4. Spotkanie pomiędzy tenisistkami trwało zaledwie godzinę i piętnaście minut.>
W jednym z najciekawszych spotkań pierwszej rundy Wimbledonu, Rosjanka pokonała Dunkę polskiego pochodzenia 7:5 i 6:4. Na wygranie tego pojedynku Kuznetsova potrzebowała godzinę i dwadzieścia dziewięć minut.>
Najlepszy tenisista świata zwyciężył swoje pierwsze spotkanie podczas tegorocznego Wimbledonu. Serb w ciągu dwóch godzin i pięciu minut pokonał Jamesa Warda 6:0, 7:6 i 6:4.>
Na ostatniej prostej przed Wimbledonem, Amerykanin zwyciężył turniej na kortach trawiastych pokonując w finale Pablo Cuevasa. 26-latek wygrał to spotkanie wynikiem 7:6 i 7:5.>
W ćwierćfinałowym pojedynku podczas turnieju ATP w Nottingham, Urugwajczyk pokonał swojego rywala wynikiem 6:4, 4:6 i 7:6. Na zwycięstwo Cuevas potrzebował dwie i pół godziny.>
W finałowym starciu najważniejszego turnieju wielkoszlemowego, Serb pokonał Rogera Federera 7:6, 6:7, 6:4 i 6:3. Decydujący mecz trwał niecałe trzy godziny.>
Novak Djokovic zagra w finale Wimbledonu z Rogerem Federerem. Serb w półfinale odprawił Richarda Gasqueta ogrywając Francuza 7:6, 6:4, 6:4, natomiast legendarny Szwajcar pokonał faworyta gospodarzy Andy'ego Murraya 7:5, 7:5, 6:4.>
Liderka rankingu WTA po raz kolejny zagra w finale Wimbledonu! W półfinałowym starciu, Serena Williams pokonała Marię Szarapową 6:2, 6:4 w godzinę i dwadzieścia minut.>
Agnieszka Radwańska przegrała w półfinale Wimbledonu z Garbine Muguruzą 6:2, 3:6, 6:3. Spotkanie Polki z Hiszpanką stało niezwykle wysokim poziomie, jednak w kluczowych momentach Radwańskiej zabrakło szczęścia. >
Reprezentant gospodarzy Wimbledonu Andy Murray zmierzy się w półfinale Wielkiego Szlema z legendarnym Szwajcarem Rodgerem Federerem. O miejsce w finale zagrają także Novak Djokovic i Richard Gasquet, który po emocjonującym spotkaniu pokonał Stana Wawrinkę 6:4, 4:6, 3:6, 6:4, 11:9. >
W żeńskiej drabince Wimbledonu dojdzie do wielkiego pojedynku o awans do finału turnieju. W starciu na szczycie spotkają się Serena Williams i Maria Szarapowa. >
Agnieszka Radwańska pokonała Madison Keys 7:6, 3:6, 6:3 i awansowała do półfinału Wimbledonu. Na drodze Polki do finału wielkiego szlema stoi Hiszpanka Garbine Muguruza, która w rankingu WTA zajmuje 20. miejsce. Radwańska jest sklasyfikowana na 13. pozycji.>
W siostrzanym starciu w czwartej rundzie Wimbledonu, lepsza okazała się Serena Williams, która dzięki zwycięstwu awansowała do ćwierćfinału turnieju. Liderka rankingu WTA pokonała Venus 6:3 i 6:4. >
Agnieszka Radwańska pokonała Jelenę Janković w IV rundzie Wimbledonu. Polka w ćwierćfinale zmierzy się z Amerykanką Madison Keys, która zajmuje 21. miejsce w rankingu WTA. Radwańska plasuje się na 13. pozycji. >
Serena i Venus Williams zmierzą się ze sobą w czwartej rundzie Wimbledonu. Będzie to 25. starcie pomiędzy Amerykankami.>
Agnieszka Radwańska pokonała Casey Dellacque 6:1, 6:3 w trzeciej rundzie Wimbledonu. W następnej rundzie Polka zmierzy się z Serbką Jeleną Jankovic, która sensacyjnie wyeliminowała rozstawioną z dwójką Petre Kvitovą.>