Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Temat: wimbledon

Dzieci od podawania piłek mają otrzymać większe niż dotychczas wsparcie od organizatorów zawodów w tenisie ziemnym. Dyrektor ds. reklamy Wimbledonu Mick Desmond zapowiedział omówienie tej kwestii z organizacjami ATP oraz WTA. Okazuje się, że wielu światowej sławy tenisistów traktuje dzieci, które podają ręczniki, wodę, piłki traktują ich bez żadnego szacunku, wręcz jak niewolników. Czas skończyć z tym chamstwem i pokazać wielkim "tego świata", że to koniec! >
W sobotę, ogromny sukces odniosła Polka Iga Świątek. Zwyciężył w juniorskim wielkoszlemowym turnieju Wimbledon. To drugi po French Open, wielkoszlemowy tytuł Warszawianki jednak we Francji, była to gra w deblu a w Wielkiej Brytanii, zwyciężyła w Singlu.>
Iga Świątek wygrała rywalizację juniorek w wielkoszlemowym Wimbledonie. 17-letnia tenisistka, która po raz pierwszy wystąpiła w finale turnieju tej rangi w singlu, pokonała dzisiaj Szwajcarkę Leonie Kung 6:4, 6:2 i stanęła na najwyższym stopniu podium.>
Łukasz Kubot i Marcelo Melo zaczęli US Open od wygranej. Mistrzów Wimbledonu czekają trudne wyzwania. Oba turnieje są skrajnie od siebie różne. Inna nawierzchnia, regulamin, komercja, a nawet atmosfera. W jednym roku nie osiągnęli tego nawet najwybitniejsi tenisiści. >
Hiszpanka Garbine Muguruza pokonała 7:5, 6:0 Amerykankę Venus Williams i została triumfatorką wielkoszlemowego Wimbledonu 2017 na kortach trawiastych w Londynie. To był drugi finał 23-letniej mistrzyni.>
Para Łukasz Kubot i Marcelo Melo awansowała do finału deblowego turnieju Wimbledonu. W półfinale para z Polakiem w składzie pokonała po niesamowitym meczu parę Henri Kontinen – John Peers 6:3, 6:7, 6:2, 4:6, 9:7. >
Agnieszka Radwańska przegrała w IV rundzie Wimbledonu z Rosjanką Swietłaną Kizniecową 2:6, 4:6. >
Agnieszka Radwańska z dużym sukcesem! Polka pokonała rozstawioną z numerem 19 Timeę Bacsinszky 3:6, 6:4, 6:1 i awansowała do ćwierćfinału Wimbledonu. >
Jerzy Janowicz w swoim drugim meczu na Wimbledonie pokonał rozstawionego z numerem 14 reprezentanta Francji – Lucasa Poulle'a. Mecz trwał dwie godziny i 48 minut. >
Jerzy Janowicz wygrał w meczu pierwszej rundy Wimbledonu. Janowicz pokonał 18-letniego zawodnika z Kanady – Denisa Shapovalova 6:4, 3:6, 7:6 (7:2). >
Najlepsza tenisistka świata zwyciężyła Wimbledon po pokonaniu w finałowym spotkaniu Andżeliki Kerber wynikiem 7:5 i 6:3. Na wygranie tego spotkania młodsza z sióstr Williams potrzebowała zaledwie godzinę i dwadzieścia trzy minuty.>
Szkocki tenisista pokonał w Milosa Raonicia 6:4, 7:6 i 7:6 w finałowym meczu tego Wielkiego Szlema. Decydujące spotkanie trwało dwie godziny i pięćdziesiąt minut.>
Niemka polskiego pochodzenia pokonała Venus Williams 6:4 i 6:4 w półfinale Wimbledonu. Na zwyciężenie tego meczu 28-latka potrzebowała godzinę i trzynaście minut.>
Najlepsza tenisistka świata pokonała rewelację tych rozgrywek, Elenę Vesninę wynikiem 6:2 i 6:0. Na wygranie tego spotkania Amerykanka potrzebowała zaledwie pięćdziesiąt minut.>
Szkocki tenisista znalazł się w najlepszej czwórce Wimbledonu po pokonaniu Jo-Wilfrieda Tsongi. Trwający prawie cztery godziny pojedynek zakończył się wynikiem 7:6, 6:1, 3:6, 4:6 i 6:1.>
Niemka polskiego pochodzenia awansowała do najlepszej czwórki tego Wielkiego Szlema po pokonaniu Simony Halep 7:5 i 7:6. Na wygranie tego spotkania 28-latka potrzebowała godzinę i trzydzieści trzy minuty. >
Rosyjska tenisistka awansowała do półfinału Wimbledonu po pokonaniu pogromczyni Agnieszki Radwańskiej, Dominiki Cibulkovej. Pięćdziesiąta zawodniczka rankingu WTA wygrała ze swoją rywalką 6:2 i 6:2 w ciągu godziny i osiemnastu minut.>
Najlepsza polska tenisistka odpadła w czwartej rundzie tego wielkoszlemowego turnieju. Jej pogromczynią okazała się Dominika Cibulkova, która pokonała popularną "Isię" wynikiem 6:3, 5:7 i 9:7.>
Były lider rankingu ATP przechodzi jak burza przez tegoroczny Wimbledon i po wygraniu spotkania ze Steve'em Johnsonem awansował do ćwierćfinału tego Wielkiego Szlema. Szwajcar pokonał Amerykanina wynikiem 6:2, 6:3 i 7:5.>
Najlepsza polska tenisistka zafundowała istny horror swoim kibicom i w drugiej rundzie Wimbledonu pokonała Anę Konjuh 6:2, 4:6 i 9:7. W czasie trwającego dwie godziny i trzydzieści dziewięć minut meczu, Krakowianka obroniła trzy piłki meczowe.>