Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Temat: stefan kraft

Kamil Stoch uzyskał 122 m i zajął piąte miejsce w kwalifikacjach do niedzielnego, pierwszego w sezonie indywidualnego konkursu Pucharu Świata w skokach narciarskich w Wiśle-Malince. Pozostali Polacy, którzy awansowali do niedzielnego konkursu, to: 13. Dawid Kubacki - 121 m, 25. Jakub Wolny - 119,5 m, 20. Piotr Żyła - 115 m i 49. Aleksander Zniszczoł - 111,5 m.>
Dzisiaj o godzinie 10 w słoweńskiej Planicy rozpoczną się ostatnie zawody tegorocznego Pucharu Świata. Po wspaniałym sezonie, wydaje się niemal pewne, że generalną klasyfikację wygra Austriak Stefan Kraft. Kamil Stoch ma jednak wciąż teoretyczne szanse na triumf. Co musi się stać, by to Polak ostatecznie stanął na najwyższym podium? >
Kamil Stoch zajął piąte miejsce w konkursie Pucharu Świata w skokach narciarskich na mamuciej skoczni w słoweńskiej Planicy. Konkurs zwyciężył lider PŚ Austriak Stefan Kraft, który w klasyfikacji generalnej ma 86 punktów przewagi nad Polakiem. Obecnie Austriak ma największe szanse na zdobycie Kryształowej Kuli. >
Ten wieczór na pewno na długie lata zapadnie w pamięci kibiców skoków narciarski, a wszystko dzięki wyjątkowo długim skokom i dwóm rekordom świata, które padły w dzisiejszych zawodach w norweskim Vikersund. >