Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Temat: Short Track

Aleksander Kruszelnicki wraz z żoną Anastazją Bryzgałową zdobył w Pjongczangu brązowy medal. W przeprowadzonym badaniu stwierdzono obecność meldonium w organizmie medalisty. Substancja znajduje się na liście zakazanych od 1 stycznia. Sytuacja jest o tyle dziwna, że para zdobyła medal w konkurencji par mieszanych w curlingu, więc można się dziwić, że mężczyzna zdecydował się na wspomagacze. Sportowiec zażądał zbadania drugiej próbki, jednak w tej także stwierdzono obecność zakazanej substancji. >
Kanadyjka Kim Boutin była czwarta na mecie wyścigu na 500 m w short tracku. Po tym jak Choi Minjeong, miejscowa faworytka została zdyskwalifikowana, awansowała na podium. Rozwścieczyło to kibiców z Korei Południowej, którzy zaczęli wysyłać kanadyjskiej zawodniczce wiadomości z pogróżkami. >
Pierwszy przypadek stosowania dopingu na Igrzyskach Olimpijskich w Pjongczangu. Kei Saito z Japonii został złapany podczas kontroli antydopingowej. 21-latek miał być rezerwowym w sztafecie swojego kraju na 5000 metrów w short tracku. >