Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Temat: medale

Dwa srebrne medale zdobyli wczoraj polscy lekkoatleci na odbywającym się w Londynie mistrzostwach świata. Najpierw drugie miejsce w finale biegu na 800 metrów zajął Adam Kszczot, a kilkanaście minut później drugi srebrny krążek wywalczył Piotr Lisek w konkursie skoku o tyczce.>
Portal niezalezna.pl oraz "Gazeta Polska Codziennie" ujawnili listę uzasadnień nadania medali osób nagrodzonych przez ministra Tomasza Siemoniaka w latach 2011–2015. Medale otrzymali m.in. dziennikarze Marek Niedźwiecki i Piotr Baron, ówczesna szefowa Programu III Polskiego Radia Magda Jethon, Michał Olszański z Polskiego Radia, dziennikarz sportowy Tomasz Zimoch, współpracujący z WSI Jarosław Kociszewski oraz dziennikarz portalu Onet.pl Jacek Gądek.>
Polacy zdobyli w Holandii 12 medali, w tym 6 złotych, wygrywając tym samym klasyfikację medalową Mistrzostw Europy.>
Polacy podczas ostatniego dnia mistrzostw Europy w Lekkoatletyce rozgrywanych w Amsterdamie zdobyli aż osiem medali. Na najwyższym stopniu podium stanęli Paweł Fajdek, Andżelika Cichocka i Adam Kszczot. Niedzielne sukcesy pozwoliły reprezentacji biało-czerwonych po raz pierwszy w historii wygrać klasyfikację medalową mistrzostw z 12 krążkami na koncie.>
Trzech zawodników FC Barcelony musi oddać medale Ligi Mistrzów. Według przepisów UEFA medale są przyznawane jedyne tym graczom, którzy podczas trwania całych rozgrywek, choć raz pojawili się na boisku. Tego wymagania nie spełnili Tomas Vermalen, Claudio Bravo oraz Douglas Pereira. >