Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Temat: ligue 1

Kamil Grosicki z przytupem powrócił do składu Stade Reennes. Polak w meczu 6. kolejki Ligue 1 z Olympique Marsylia zdobył gola i zaliczył asystę, a jego drużyna wygrała 3:2.>
Rennes pokonało u siebie Reims 3:1 w 32 kolejce Ligue 1. Pomocnik gospodarzy Kamil Grosicki strzelił pierwszą zaś asystował przy drugiej bramce swojego zespołu.>
Paris Saint-Germain wydaje się być drużyną nie do zatrzymania. Tym razem w wyjazdowym mecz udało im się pokonać Olimpique Marsylia 2:1.>
Rennes poległo w meczu na swoim stadionie z Olimpique Maryslią 0:1. Jedynego gola w tym spotkaniu zdobył Remy Cabella, który w 21. minucie trafił do siatki gospodarzy.>
AS Monaco zwyciężyło 3:2 z Montpellier w meczu siódmej kolejki ligi francuskiej. Po pierwszej połowie nie wiele wskazywało na zwycięstw gości, gdyż popularni "Czerwono-Biali" przegrywali to spotkanie 0:2.>
PSG wygrało z Guingamp 3:0 w meczu siódmej kolejki ligi francuskiej. Zwycięstwo pozwoliło Paryżanom na umocnienie się na pozycji lidera tabeli.>