Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Temat: dawid kubacki

Polscy skoczkowie narciarscy - ex aequo z Austriakami - zajęli drugie miejsce w konkursie drużynowym w Wiśle. Biało-czerwoni startowali w składzie: Piotr Żyła, Dawid Kubacki, Maciej Kot i Kamil Stoch.>
Kamil Stoch uzyskał 122 m i zajął piąte miejsce w kwalifikacjach do niedzielnego, pierwszego w sezonie indywidualnego konkursu Pucharu Świata w skokach narciarskich w Wiśle-Malince. Pozostali Polacy, którzy awansowali do niedzielnego konkursu, to: 13. Dawid Kubacki - 121 m, 25. Jakub Wolny - 119,5 m, 20. Piotr Żyła - 115 m i 49. Aleksander Zniszczoł - 111,5 m.>
Ten wieczór na pewno na długie lata zapadnie w pamięci kibiców skoków narciarski, a wszystko dzięki wyjątkowo długim skokom i dwóm rekordom świata, które padły w dzisiejszych zawodach w norweskim Vikersund. >
Po świetniej, pierwszej serii polscy skoczkowie równie dobrze spisali się w drugiej i wygrali zawody drużynowe na Mistrzostwach Świata w Narciarstwie Klasycznym w Lahti. >
Polska reprezentacja w składzie Kamil Stoch, Piotr Żyła, Dawid Kubacki i Maciej Kot prowadzi po pierwszej serii konkursu drużynowego Mistrzostw Świata w Narciarstwie Klasycznym w Lahti. >
Dawid Kubacki wygrał kwalifikacje do sobotniego konkursu Mistrzostw Świata w Lahti. Na drugim miejscu znalazł się Piotr Żyła. >
Wczoraj polscy skoczkowie narciarscy odnieśli wspaniałe zwycięstwo w konkursie drużynowym w Klingenthal. Dziś – w zawodach indywidualnych – Kamil Stoch i Maciej Kot znaleźli się tuż za podium. >
Polska reprezentacja w skokach narciarskich, w niemieckim Kliengenthal, pierwszy raz w swojej historii wygrała drużynowe zawody. >
Polscy skoczkowie narciarscy doskonale spisali się podczas kwalifikacji do dzisiejszego konkursu w Trondheim. Pierwszy raz w tym sezonie, dwóch naszych zawodników zakończyło zmagania na podium.>