Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Temat: Birmingham

Do groźnego zdarzenia doszło w biały dzień, na jednej z głównych ulic Birmingham w Wielkiej Brytanii. Niczego nieświadomy mężczyzna, w pewnym momencie został zaatakowany przez obcego, przy użyciu ogromnej maczety.>
Wczoraj, w sieci pojawiło się nagranie, uwieczniające zdarzenia, które rozegrały się na jednej z ulic brytyjskiego Birmingham. Grupa kilkunastu mężczyzn, uzbrojonych w młotki, kije i deski, pobili mężczyznę i zdewastowali samochód, po czym zbiegli z miejsca zdarzenia. Policja poszukuje sprawców napadu spod afgańskiej restauracji.>
Polacy zdobyli złoty medal w sztafecie 4x400 podczas Halowych Mistrzostw Świata w Birmingham. Ponadto biało-czerwoni ustanowili nowy rekord świata! >
Polska sztafeta kobiet 4x400 metrów wywalczyła srebrny medal halowych mistrzostw świata w Birmingham! W swoim finałowym biegu Polki w składzie Justyna Święty, Patrycja Wyciszkiewicz, Aleksandra Gaworska i Małgorzata Hołub ustanowiły nowy rekord Polski!>
Marcin Lewandowski został halowym wicemistrzem świata w biegu na 1500 metrów. Zawodnik CWZS Zawisza Bydgoszcz SL ukończył bieg z czasem 3.58,39. Zwycięzcą został Etiopczyk Samuel Tefera (3.58,19), trzecie miejsce zajął Marokańczyk Abdelaati Iguider (3.58,43).>
W Birmingham niedługo otwarty zostanie kiermasz świąteczny. Skupiające wiele ludzi wydarzenie może być na celowniku terrorystów. Jak służby gwarantują bezpieczeństwo mieszkańcom?>