Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Temat nagród zamknięty! Dworczyk: Ministrowie przekazali środki do Caritasu

M.N. 9:15 16 maja 2018
Telewizja Republika
Sprawa oddania nagród jest zamknięta; według mojej wiedzy wszystkie osoby, które pracują w rządzie Mateusza Morawieckiego, przekazały środki do Caritasu - oświadczył w środę szef Kancelarii Premiera Michał Dworczyk.

Dworczyk został zapytany w radiu RMF FM o sprawę przekazania nagród przez ministrów do Caritasu. – Sprawa jest tak naprawdę zamknięta, dlatego że termin, który był wyznaczony, żeby podjąć tę decyzję i ewentualnie przekazać te środki do Caritasu, minął o północy - to była godzina 24, 15 maja - powiedział szef KPRM.

– Jestem przekonany, że jeśli nie wszyscy, to niemal wszyscy ministrowie, wiceministrowie, którzy otrzymali te nagrody, dostosowali się do wytycznych kierownictwa partii i je przekazali - podkreślił Dworczyk.

Na pytanie, czy ktoś sprawdza stan przekazania nagród, odparł: Była to decyzja władz partyjnych - rząd do tego nic nie ma. Według mojej wiedzy - która jest wiedzą niepełną i nieszczegółową - wszystkie osoby, które pracują w rządzie Mateusza Morawieckiego przekazały te środki na Caritas - wskazał Dworczyk.

Źródło: RMF FM

Wczytuję ocenę...


KONIEC SYSTEMU (ODC. 117/1) - DLACZEGO NIEKTÓRZY NIENAWIDZĄ MAJORA JÓZEFA KURASIA "OGNIA"
Wczytuję komentarze...
Najnowsze