Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Tego się chyba nie spodziewali! Podczas przeszukania domu policja znalazła… krokodyla!

M.N. 21:48 19 stycznia 2018
pixabay.com
Rosyjska policja podczas przeszukania budynku mieszkalnego w Petersburgu natrafiła w piwnicy na 2-metrowego krokodyla nilowego. Zwierzę mieszkało w niewielkim "basenie" w betonowej piwnicy.

Jak informuje petersburski portal Fontanka „Dorosły krokodyl wynurzył się z wody i zaszczękał zębami na widok człowieka”. Na stronie opublikowano również zdjęcie drapieżnika.

Na szczęście zwierzę nie wyrządziło nikomu krzywdy. Aktualnie służby poszukują dla niego nowego domu. Miejskie ZOO nie wyraziło zgody na przyjęcie krokodyla. Twierdzą, że nie ma dla niego miejsca.

Okazuje się, że egzotyczne zwierzę to nie jedyne zaskakujące odkrycie policji podczas przeszukań. Podczas akcji funkcjonariusze wykryli również nielegalną broń oraz ładunki wybuchowe.

Jak twierdzą rosyjskie media budynek jest wykorzystywany przez grupę nacjonalistów. Cała akcja miała miejsce w nocy z czwartku na piątek.

Krokodyl jest największym współcześnie żyjącym gadem, a także największym drapieżnikiem na lądzie i rzekach całego świata. Samce krokodyli z gatunku różańcowych mogą osiągać 6,3 m długości i ważyć aż 1360 kg. W sierpniu 2011 roku, po trwających trzy tygodnie poszukiwaniach mieszkańcy okręgu Bunawan, prowincji Agusan del Sur na Filipinach schwytali słodkowodnego krokodyla o długości 6,1 metra i ważącego ponad tonę.

Źródło: onet.pl, polsatnews.pl

Wczytuję ocenę...


GEOPOLITYCZNY TYGIEL (ODC. 89) - NIEMCY OD TRZECH LAT ATAKUJĄ POLSKĘ. NADSZEDŁ CZAS ...
Wczytuję komentarze...
Najnowsze