Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Tak wygląda zbrodnia skrajnej lewicy na dzieciach! 11-letnie „drag-kid” i jego dumni rodzice...

pmb 19:55 13 stycznia 2019
Zrzut ekranu z serwisu Facebook/@KamieniKupa1
Amerykańska telewizja wyemitowała reportaż, w którym przedstawione zostało 11-letnie dziecko, które określa się jako... „drag-kid”. Chłopiec od najmłodszych lat chodził na parady LGBT, zmieniał swój ubiór i wygląd – przy pełnej aprobacie rodziców. Teraz stał się gwiazdą mainstreamowych mediów. W błysku fleszy przechadzał się w sukience i wysokich obcasach. Dokąd nas mogą zaprowadzić szaleńcze pomysły skrajnej neoliberalnej lewicy?

Jest krótka biografia, sceny z parad LGBT, wypowiedź dumnych rodziców, euforyczna zapowiedź i zaproszenie do studia, bo zorganizowali mu pokaz, by przy aplauzie publiczności mógł się pokazać na obcasach i w sukience. To nie jest kolejny odcinek Czarnego Lustra.

– wskazuje popularny fanpage na Facebooku.

Amerykańska telewizja wyemitowała reportaż, w którym przedstawione zostało 11-letnie dziecko, które określa się jako... „drag-kid”. Chłopiec od najmłodszych lat chodził na parady LGBT, zmieniał swój ubiór i wygląd – przy pełnej aprobacie rodziców.

Teraz stał się gwiazdą mainstreamowych mediów. W błysku fleszy przechadzał się w sukience i wysokich obcasach. Dokąd nas mogą doprowadzić szaleńcze pomysły skrajnej neoliberalnej lewicy?

Źródło: Facebook/@KamieniKupa1

Wczytuję ocenę...


STUDIO WYBORCZE - SEMKA, ZIEMKIEWICZ, ORZEŁ - PiS WYGRAŁO WYBORY DO PE I MA SZANSĘ WYGRAĆ KOLEJNE
Wczytuję komentarze...
Najnowsze