Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Tak ogromnego poparcia PiS jeszcze nie zanotował. 50 proc. Polaków mówi TAK dla PiS!

sm 13:53 13 grudnia 2017
Ten sondaż to przysłowiowy gwóźdź do trumny tak i dla opozycji totalnej, jak również dla Kukizowców, którzy wczorajszym głosowaniem nad wotum zaufania dla Premiera Mateusza Morawieckiego opowiedzieli się po stronie przeciwników obecnego rządu. PiS może rządzić samodzielnie!

Aż 50 proc. wyborców zagłosowałaby na ugrupowanie Jarosława Kaczyńskiego – wynika z sondażu Kantar Public dla Faktu. To dałoby PiS aż 285 mandatów w nowym Sejmie. To coraz bliżej większości konstytucyjnej, która wynosi 307 głosów.

Jak wynika z sondażu Faktu, poparcie dla partii Grzegorza Schetyny jest dramatycznie niskie i wynosi tylko... 17 proc., co przełożyłoby się na zaledwie 88 mandatów.

48 posłów wprowadziłby do Sejmu ruch Pawła Kukiza (11 proc. poparcia), a 30 posłów – Nowoczesna (9 proc.). PSL nie weszłoby do Sejmu, a 8 mandatów poselskich zyskałby nieobecny w tej chwili w parlamencie SLD.

Sondaż przeprowadzono 11 grudnia metodą wywiadów telefonicznych wspieranych komputerowo (CATI) na reprezentatywnej próbie 1000 Polaków w wieku 18 lat i więcej.

Źródło: fakt.pl

Wczytuję ocenę...


10/04/2010 fakty (odc.57) - T. ZIEMSKI - TEZA Z BRZOZĄ BODINA NIE PRZEKONUJE. OTO DOWÓD
Wczytuję komentarze...
Najnowsze