Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Szydło: Proszę zobaczyć co wypisuje na Twitterze Donald Tusk. On wychodzi naprzeciw Polakom. Nigdy się na to nie zgodzę!

am 9:42 7 grudnia 2017
twitter.com/pisorgpl
Sejm po godzinie 9 wznowił obrady. Zajmie się m.in. wnioskiem PO o konstruktywne wotum nieufności wobec rządu Beaty Szydło. – Wniosek został złożony przez grupę polityczną, z której pochodzą europosłowie, którzy głosowali przeciwko Polsce – powiedziała premier.

Podczas przemówienia premier Szydło opozycja nie mogła powstrzymać się od wprowadzania chaosu. Mimo wszystko szefowa polskiego rządu wytrwale mówiła dalej.

– Proszę zobaczyć co wypisuje na Twitterze Donald Tusk. On wychodzi naprzeciw Polakom. Nigdy się na to nie zgodzę! - odniosła się premier Szydło.

Tego typu wnioski, jaki złożyliście teraz, tylko destabilizują Polskę. Obywatele wskazali jaki program ma być realizowany - kontynuowała.

To co państwo tu wykrzykują nie jest w stanie mnie obrazić. Ja wiem, że was to boli, bo jestem taka sama jak miliony Polaków. Nie stoi za mną żaden układ. PiS przywrócił wiarę w to, że w Polsce może być dobrze. Bzdury i kłamstwa, które znalazły się w wotum nieufności, powinny spowodować, że przeprosicie… nie nas, ale Polaków - apelowała.

Państwo, my - wszyscy mamy taki sam mandat. Jeżeli chcemy wywiązać się z tego zobowiązania, powinniście skończyć czynić krzywdę Polsce. Zacznijmy współpracować - wzywała do porozumienia premier Szydło mimo skandalicznego zachowania opozycji - zauważyła.

Za co chcecie państwo mnie odwołać? Za to, że Polacy dziś godnie żyją? Doprowadzimy program Prawa i Sprawiedliwości do końca. Na to zasługują obywatele. Nie reprezentujemy żadnych interesów, żadnego lobby. Zależy nam na ojczyźnie - mowiła premier Szydło.

– W czasie 100. rocznicy odzyskania niepodległości dajcie Polakom prezent. Działajcie w ich imieniu, nie swoim - dodała.

– Jak część społeczeństwa może wspierać targowicę, nie mogę tego pojąć  - piszą internauci.

sds_670_01

Źródło: Telewizja Republika

Wczytuję ocenę...


KONIEC SYSTEMU (ODC.103/1) - OTO KIM NAPRAWDĘ JEST PISARZ VINCENT SEVERSKI
Wczytuję komentarze...
Najnowsze