Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Szokujące doniesienia ws. katastrofy smoleńskiej: Komisja Millera zmieniła "wybuch" na "pożar" [ZOBACZ WIDEO]

ds PR am 10:57 8 grudnia 2017
Telewizja Republika
Podczas wczorajszego posiedzenia komisji obrony narodowej prof. Kazimierz Nowaczyk, szef podkomisji smoleńskiej Ministerstwa Obrony Narodowej, przedstawił nagranie, na której dokonano fałszerstwa. Zręcznie zamieniono "strefy wybuchów" na "strefy pożarów".

Komisji Millera, omawiając ekspertyzy sporządzone przez spółkę współpracującą z Amerykanami, bezczelnie zmieniła treść "strefa wybuchów" na "strefa pożarów".

Prof. Kazimierz Nowaczyk puścił fragment audio z Komisji Millera, badającej katastrofę smoleńską. Na nagraniu słychać Macieja Laska, który omawia sporządzoną ekspertyzę przez firmę Smallgis.

Tutaj mamy znowu z ekspertyzy wykonanej przez firmę Smallgis zaznaczone prawdopodobne strefy wybuchów o średnicy 14,9 m, czyli tu i tu... To jest nieładnie napisane "wybuchów"... Czy możemy tu twórczo dokonać korekty? Od razu?... A tutaj wstawimy..." - mówił Lasek.

 Nagle pada sugestia "strefa pożarów". Prowadzący reaguje: " Tak? No dobra... strefy pożarów... dobrze. I co?... Bez średnic? Oni twierdzą, że to jest prawdopodobne, więc... jako eksperci."

Podczas dyskusji ludzi niemających pojęcia o fachowej ekspertyzie, zręcznie zamieniono "strefę wybuchów" na "strefę pożarów".

 


Źródło: Telewizja Republika

Wczytuję ocenę...


SALONIK POLITYCZNY (ODC. 243) - SZACH I MAT, CZYLI MORAWIECKI ZAŁATWIŁ OPOZYCJĘ
Wczytuję komentarze...
Najnowsze