Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

SZOK! Zabiła krojąc tort podczas imprezy komunijnej

M.N. 19:20 17 maja 2018
manufaktura-pralin.blogspot.com
Pijana 34-latka ugodziła swojego partnera w szyję, gdy kroiła tort. Do zdarzenia doszło podczas imprezy komunijnej córki kobiety w mieszkaniu na os. Słonecznym w Gorzowie Wielkopolskim. Ranny mężczyzna zmarł w szpitalu - podała "Gazeta Lubuska".

Policjanci otrzymali zgłoszenie ok. godz. 17:30 w niedzielę, 13 maja. Okazało się, że mężczyzna z ranami kłutymi został już przewieziony do szpitala. Funkcjonariusze na miejscu zatrzymali 34-letnią partnerkę poszkodowanego.

Grozi jej dożywocie

Według ustaleń prokuratury podczas imprezy komunijnej córki 34-latki, między kobietą a jej 43-letnim partnerem doszło do sprzeczki. - W pewnym momencie kobieta zadała partnerowi jeden cios nożem. - poinformował polsatnews.pl prokurator Roman Witkowski z Prokuratury Okręgowej w Gorzowie Wielkopolskim.

Ranny 43-latek zmarł w szpitalu we wtorek, dwa dni po zdarzeniu. Jego partnerka została tymczasowo aresztowana, przyznała się do winy.

34-latce postawiono zarzut "spowodowania ciężkiego uszczerbku na zdrowiu, którego następstwem była śmierć człowieka" (art. 156 ust. 3 KK). - Kobiecie grozi od 5 lat pozbawienia wolności do nawet dożywocia - dodał Witkowski.

Źródło: "Gazeta Lubuska", polsatnews.pl

Wczytuję ocenę...


RAFAŁ ZIEMKIEWICZ - ŚMIERĆ PAWŁA ADAMOWICZA TO OKAZJA DO OKŁADANIA SIĘ DESKAMI
Wczytuję komentarze...
Najnowsze