Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

SZOK! Agencja towarzyska w mieszkaniu posła Stanisława Gawłowskiego

M.N. 8:40 13 maja 2018
Wikimedia Commons
Jak podaje Radio Szczecin - w apartamencie rzekomo należącym do Stanisława Gawłowskiego - urządziły się kobiety, których "oferta" nie pozostawia wątpliwości, jaką profesję wykonują - to prostytutki.

Dziennikarze ustalili, że nierząd prowadzony jest w trzypokojowym mieszkaniu w Śródmieściu. Za godzinę spędzoną z prostytutką w apartamencie trzeba zapłacić 180 złotych – wulgarne ogłoszenia można znaleźć w internecie.

Zarządca budynku wie już o działającej w nim agencji towarzyskiej, potwierdzają to również mieszkańcy kamienicy.

W oświadczeniu majątkowym posła Gawłowskiego widnieje informacja o osiąganych przez niego dochodach z tytułu najmu wspomnianego mieszkania. Rocznie na konto polityka wpływa dokładnie 18 tysięcy 666 złotych.

"Aby potwierdzić informacje o agencji towarzyskiej działającej w apartamencie Gawłowskiego, reporter Radia Szczecin zadzwonił pod numer podany w ogłoszeniu. Dziewczyna podała mu tylko ulicę i kazała zadzwonić, gdy będzie w pobliżu. Reporter zadzwonił po raz drugi, a wtedy prostytutka wskazała już dokładny adres. To apartament polityka Platformy. Reporter wszedł, zapłacił i odbył krótką rozmowę" - podaje rozgłośnia.

O skandalu w Szczecinie będą rozmawiali politycy, którzy wezmą udział w programie "7x24" na antenie Polskiego Radia i Telewizji Republika. Audycja rozpoczyna się dzisiaj o godzinie 9.06.

Źródło: tvp.info, niezalezna.pl, Telewizja Republika

Wczytuję ocenę...


RAFAŁ ZIEMKIEWICZ - BIEDROŃ CHCE WPROWADZIĆ 54 PŁCIE A SCHEURING-WIELGUS W OPARACH SIARKI
Wczytuję komentarze...
Najnowsze