Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

SZKOCJA: Polak ranny po rasistowskim ataku

M.N. 19:59 23 lipca 2018
Wikimedia Commons
Nastoletni Polak został ciężko ranny po rasistowskim ataku gangu w stolicy Szkocji, Edynburgu. 19-latek został przewieziony do szpitala z obrażeniami głowy, twarzy i ramion - poinformował "The Independent".

Nastolatek i jego kolega - również Polak - wysiedli z autobusu w rejonie Davidson Mains. Tam zostali zaczepieni przez grupę młodych ludzi. Chłopak najpierw postawił się, a wkrótce potem zaatakowano go od tyłu.

19-latek trafił do jednego ze szpitalu w Edynburgu około 23:30 w sobotę. Wkrótce został zwolniony do domu. Policja oświadczyła, że trwa ​​dochodzenie w sprawie napaści. Funkcjonariusze poszukują świadków - czytamy na stronie "The Independent".

- Ofiara i jego znajomy padli ofiarą przemocy na tle rasowym. Nie będziemy tolerować takich przestępstw - powiedział Gavin Howat z posterunku policji w Corstorphine. - Każdy, kto był świadkiem ataku lub może pomóc nam zidentyfikować podejrzanych, powinien natychmiast skontaktować się z policją. Zachęcamy również każdego, kto ma dodatkowe informacje związane z tym dochodzeniem, do nawiązania kontaktu. - zaapelował.

Źródło: onet.pl

Wczytuję ocenę...


SPECJALNA "POLITYCZNA KAWA"- BEATA SZYDŁO - PiS TO PARTIA EUROENTUZJASTÓW
Wczytuję komentarze...
Najnowsze