Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Suski: To jest sukces, zwycięstwo, poprawienie wyniku z ostatnich wyborów

AS 21:40 21 października 2018
Telewizja Republika
W niedzielę odbyła się pierwsza tura wyborów samorządowych. Lokale wyborcze otwarte były w godzinach 7-21.

Suski: To jest sukces, zwycięstwo, poprawienie wyniku z ostatnich wyborów. Wyniki wyborów samorządowych należy przyrównywać do poprzednich wyborów samorządowych, bo one się rządzą swoimi sprawami.

Porównywanie wypada pozytywnie i to pokazuje rzeczywiście tendencje wzrostową. Widać, że przed nami jeszcze dużo ciężkiej pracy, aby przekonać wyborców do Prawa i Sprawiedliwości. 

Rulewski: Chcieliśmy więcej, bo uzyskaliśmy mniej niż w poprzednich wyborach. Zapowiedziana jest koalicja jest + PSL + kilka aktywów bezpartyjnych samorządowców, to oznacza, że będziemy bezwzględnie panowali w wielu sejmikach. Ofensywa PiS została zatrzyma, zwłaszcza w wielkich miastach, gdzie PiS został znokautowany. 

Suski: W samorządach ludzie powinni się przede wszystkim kierować dobrem swojej ziemi a nie wykonywać polecenia z góry. Mam nadzieję, że duża część osób bezpartyjnych nie ugnie się przed Grzegorzem Schetyną i Katarzyną Lubnauer. 

Rulewski: Na pewno w dużych miastach elektorat Platformy Obywatelskiej był bardzo zmobilizowany. Panie ministrze popełniliście błąd. Już raz zagraliście służbami wobec pani Sawickiej, której nie jestem zwolennikiem. Teraz to samo w Łodzi. 

Kania: Ale pani Zdanowska została skazana prawomocnym wyrokiem sądu. 

Suski: Dziękujemy za głosy, będziemy starali się przekonać jeszcze tych, którzy 

Rulewski: Jesteśmy najsilniejszą siłą antypisowską...

Suski: To prawda, wy się zajmujecie PiS-em a my sobą. 


Źródło: Telewizja Republika

Wczytuję ocenę...


KONIEC SYSTEMU (ODC.142/2) - LIZINIEWICZ: JAK EKOLODZY I OPOZYCJA GRAJĄ PRZYRODĄ
Wczytuję komentarze...
Najnowsze