Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Suski: Obecne sankcje są tak mało dolegliwe, że Rosja je lekceważy

AS 15:15 21 marca 2018
Telewizja Republika
Szef gabinetu politycznego prezesa Rady Ministrów Marek Suski w rozmowie z portalem niezależna.pl powiedział: - ,,Po ataku gazem bojowym w Wielkiej Brytanii coraz głośniej mówi się w Unii Europejskiej, że agresywna polityka Rosji powinna spotkać się z konkretnymi wspólnymi działaniami. Obecne sankcje są tak mało dolegliwe, że Rosja je lekceważy''.

Komisja przemysłu Parlamentu Europejskiego poparła dziś projekt zmian w dyrektywie gazowej. Jest on wymierzony w Nord Stream 2. Projekt ma pomóc wywrzeć presję na państwach członkowskich Unii Europejskiej, aby te nie ociągały się pracami. 

Sprawę dla portalu niezależna. pl skomentowal Marek Suski - Po ataku gazem bojowym w Wielkiej Brytanii coraz głośniej mówi się w Unii Europejskiej, że agresywna polityka Rosji powinna spotkać się z konkretnymi wspólnymi działaniami. Obecne sankcje są tak mało dolegliwe, że Rosja je lekceważy

 

- Z pewnością, wycofanie się z «rury nr 2», byłoby realnym i dotkliwym sposobem pokazania Rosji dezaprobaty jej agresywnej polityki - podkreślił minister 

- Cieszy przyjęta rezolucja w sprawie powstrzymania inwestycji, ale okoliczności jej przyjęcia przez komisję Parlamentu Europejskiego nie napawają optymizmem - ocenił Suski. 

Źródło: niezalezna.pl

Wczytuję ocenę...


RAFAŁ ZIEMKIEWICZ - RABIEJ I 4 STREFY RELAKSU ORAZ MAŁA EMI I FARMA TROLLI. CO SIĘ DZIEJE?
Wczytuję komentarze...
Najnowsze