Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Sukces Natalii Nitek-Płażyńskiej! „Wygrałam z nazistą!”

PR 13:25 11 lutego 2019
zrzut ekranu: youtube / wRealu24.pl
Gdański sąd wydał dziś wyrok w cywilnym procesie niemieckiemu przedsiębiorcy z Dębogórza, który miał obrażać Polaków. Pozwała go była pracownica Natalia Nitek- Płażyńska. Hans G. miał mówić m.in., że "Polak to małpa, a najwyższe stadium rozwoju to Niemiec", wyzywać pracowników od idiotów oraz grozić śmiercią. - Nazizm w Polsce nie ma prawa bytu - skomentowała Nitek- Płażyńska.

 

- Dziś o 13:00 w sądzie okręgowym w Gdańsku zostanie odczytany wyrok ws Hansa G., któremu wytoczyłam pozew. Określał sam siebie mianem nazisty, hitlerowca. Nawoływał do zabijania Polaków - informowała dziś Natalia Nitek- Płażyńska w mediach społecznościowych.

W końcu doczekaliśmy się zakończenia sprawy. Pani Natalia zwyciężyła!

- Nazizm w Polsce nie ma prawa bytu. Pamiętajmy, by walczyć o swoją godność, gdy ktoś ją depcze. Dziękuję Reducie Dobrego Imienia za wsparcie - napisała na Twitterze pani Natalia.

 

W procesie powódka zeznała, że niemiecki przedsiębiorca wielokrotnie ubliżał Polakom.

- Mówił o nas, że chętnie by nas rozstrzelał. Lubił naśladować strzelanie, czasem wpadał do pokoju i udawał, że do nas strzela. Często odwoływał się do Hitlera. Mówił mi, że szkoda, że Hitler nie dokończył swojego dzieła - mówiła Natalia Nitek- Płażyńska. 

 

 

Źródło: twitter, IAR

Wczytuję ocenę...


TOMASZ SAKIEWICZ - #StrefaWolneOdLGBT. "Symbol LGBT dziś zaczyna się kojarzyć z sierpem i młotem czy swastyką"
Wczytuję komentarze...
Najnowsze