Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Sport

Polska reprezentacja w skokach narciarskich, w niemieckim Kliengenthal, pierwszy raz w swojej historii wygrała drużynowe zawody. >
Zwycięzce corocznego konkursu poznamy 9 stycznia w Zurychu. Dzisiaj FIFA spośród 23 nominowanych zawodników przedstawiła trzech najlepszych. >
Polski skoczek po pierwszej serii, ze skokiem na 140,5 m., drugiego konkursu w fińskim Kuusamo zajmował trzecie miejsce. To miało być jego pierwsze pod ...>
Zakończyły się pierwsze zawody tegorocznej edycji Pucharu Świata. Odbyły się one w fińskim Kuusamo. >
Steven Gerrard zakończył karierę. Angielski pomocnik da się zapamiętać głównie za 17 letnia grę w zespole Liverpoolu. >
W czwartek oficjalnie rozpoczyna się nowy sezon Pucharu Świata w skokach narciarskich. >
Borussia Dortmund pokonała Legię Warszawa 8:4 w meczu 5-ej kolejki Ligi Mistrzów. Mecz ten ustanowił historyczny rekord Ligi Mistrzów pod względem strze ...>
Andy Murray pokonał w finale wieńczącego sezon turnieju w Londynie Novaka Djokovicia 6:3, 6:4 i po raz pierwszy sięgnął po tytuł w ATP World Tour Finals ...>
Andy Murray zapewnił sobie awans do półfinału turnieju ATP World Tour Finals w Londynie pewnie pokonując Stana Wawrinkę. W starciu o finał Brytyjczyk zmierz ...>
Podczas spotkania Polski z Rumunią, które miało miejsce 11 listopada w Bukareszcie, doszło do niebezpiecznej sytuacji. >
Novak Djoković i Milos Raonic są pierwszymi półfinalistami ATP World Tour Finals w Londynie. W ostatnich spotkaniach grupy imienia Ivana Lendla Serb pok ...>
Już w piątek o 20.30 odbędzie się najważniejsze spotkanie jesiennej części rozgrywek w Lotto Ekstraklasie. Mowa o pojedynku lidera – Jagiellonii Białysto ...>
Kataloński dziennik „Mundo Deportivo” informuje, że w orbicie zainteresowań FC Barcelony znajduje się Łukasz Piszczek. >
Niemcy w piątek wygrały z San Marino 8:0 w meczu eliminacji mistrzostw świata. Po spotkaniu oburzenia nie krył gwiazdor mistrzów świata i Bayernu Monac ...>
Czeszki trzeci raz z rzędu triumfowały w Pucharze Federacji po finale, w którym pokonały reprezentantki Francji. W decydującym spotkaniu deblowym duet ...>
W Londynie rozpoczął się wieńczący sezon tenisistów finałowy turniej ATP World Tour. W imprezie bierze udział ośmiu najlepszych tenisistów sezonu. Wczoraj p ...>
– To nie jest żart ani pomysł marketingowy – powiedział Watzke dziennikarzowi magazynu "Kicker".>
Kamil Grosicki, gwiazda reprezentacji Polski, udzielił ekskluzywnego wywiadu dla Telewizji Republika. >
W hali Madison Square Garden Joanna Jędrzejczyk wygrała z Karoliną Kowalkiewicz. Tym samym po raz czwarty obroniła tytuł UFC w wadze słomkowej (do 52 kg ...>
Robert Lewandowski, Łukasz Piszczek oraz Kamil Glik opuścili zgrupowanie reprezentacji Polski.>