Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Sport

Broniąca tytułu Hiszpania przegrała na wyjeździe ze Słowacją 1:2 w meczu 2. kolejki grupy C eliminacji Euro 2016. To już drugie zwycięstwo Słowaków w kwalifi ...>
Zgrupowanie kadry przed meczem eliminacji mistrzostw Europy 2016 z Polską rozpoczęli niemieccy piłkarze. Trener mistrzów świata Joachim Loew ostrzegł przed ...>
Multimedalista olimpijski w pływaniu Amerykanin Michael Phelps został zawieszony na pół roku przez narodowy związek pływacki. To kara za prowadzenie samoc ...>
Jerzy Janowicz pokonał Francuza Edouarda Roger-Vasselina 3:6, 7:5, 7:6 (8-6) i awansował do drugiej rundy turnieju tenisowego ATP Tour na twardych kortach w ...>
Agnieszka Radwańska po raz szósty zagra w kończącym sezon turnieju masters, noszącym obecnie nazwę WTA Finals. Zawody z udziałem ośmiu najlepszych tenisis ...>
Tajfun Fanfon niebezpiecznie zbliża się w okolice toru Suzuka, gdzie w niedzielę ma się odbyć wyścig o Grand Prix Japonii, 15. w sezonie eliminacja mistr ...>
Po drugiej kolejce piłkarskiej Ligi Mistrzów nadszedł czas na rozgrywki Ligi Europy. Oczy polskich kibiców zwróciły się w kierunku Turcji gdzie Warsza ...>
Rozpoczęła się druga seria spotkań piłkarskiej Ligi Mistrzów. Dziś wieczorem będziemy świadkami rywalizacji w grupach A, B, C i D. Najbardziej wyczekiw ...>
Druga kolejka piłkarskiej Ligi Mistrzów w połowie za nami. Swoje spotkania rozegrały Grupy E, F, G i H. Największym zainteresowaniem cieszyło się spotka ...>
27-letni Kenijczyk Victor Kipchirchir zwyciężył w 36. PZU Maratonie Warszawskim z metą na Stadionie Narodowym. Dystans 42 km 195 m pokonał w 2:09.59. W gr ...>
Agnieszka Radwańska w pierwszym meczu turnieju China Open wygrała z Amerykanką Coco Vandeweghe, a jej kolejną rywalką będzie Włoszka Roberta Vinci. Jerzy ...>
Michał Kwiatkowski został w hiszpańskiej Ponferradzie mistrzem świata elity w kolarskim wyścigu ze startu wspólnego. Po samotnym finiszu wyprzedził wielki ...>
W najbliższym czasie polscy bokserzy stoczą ważne walki. Maraton polskiego boksu rozpocznie Krzysztof "Diablo" Włodarczyk. Mistrz świata WBC w kategorii juni ...>
11 października piłkarska reprezentacja Polski zmierzy się z drużyną Niemiec w ramach drugiej rundy spotkań eliminacji do EURO 2016 we Francji. Spotkanie odbęd ...>
Od dawna wiadomo, że rozgrywki pucharowe rządzą się swoimi prawami. 90 minut decyduje o "być albo nie być" każdego z zespołów. Drużyny z niższych lig wspina ...>
Po wczorajszym sukcesie polskich siatkarzy w świetle reflektorów znalazła się cała nasza kadra. Autorem puzzli, które ułożyły się w złoty medal, jest Steph ...>
Najlepsza polska tenisistka, Agnieszka Radwańska, uległa Caroline Garcii 6:3, 6:7(4-7),6:7(7-9) i odpadła z WTA Wuhan. Wcześniej Polka spadła na 6 miej ...>
W mijający weekend cała Polska kierowała swój wzrok w kierunku Katowickiego spodka, który z hukiem odleciał po złoty medal dla reprezentacji Polski, jednak ...>
Spotkania półfinałowe oraz finał piłkarskich mistrzostw Europy w 2020 roku odbędą się na londyńskim stadionie Wembley - zadecydowała obradująca w Genewie ...>
Po zmaganiach piłkarskiej Ligi Mistrzów przyszedł czas na spotkania rozgrywane w ramach Ligi Europy. Dla polskich kibiców najważniejszym spotkaniem było ...>