Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Sport

Kamil Stoch zajął piąte miejsce w konkursie Pucharu Świata w skokach narciarskich na mamuciej skoczni w słoweńskiej Planicy. Konkurs zwyciężył lider PŚ ...>
Estevao Alberto Gino, piłkarz II ligowej drużyny z Mozambiku chciał napić się wody po męczącym treningu. Udał się więc nad rzekę Zambezi, gdzie został zaa ...>
Już w niedzielę o 20:45 na stadionie Pod Goficom Polska zmierzy się z Czarnogóra w spotkaniu eliminiacji do mistrzostw świata. >
Bogusław Leśniodorski i Maciej Wandzel opublikowali oświadczenia, w których informują, że sprzedali swoje akcje w Legii Warszawa. Zakończył się kilkumie ...>
Kamil Stoch wygrał niedzielny konkurs w Vikersund, skacząc na odległość 238.5 m i 237.0 m, za co otrzymał łączną notę 466.6. Po pierwszej serii Polak był ...>
Ten wieczór na pewno na długie lata zapadnie w pamięci kibiców skoków narciarski, a wszystko dzięki wyjątkowo długim skokom i dwóm rekordom świata, które pad ...>
Dziś odbywa się drużynowy konkurs Pucharu Świata w skokach narciarskich w norweskim Vikersund. Wielkich emocji dostarczyła nam już seria próbna, podcza ...>
Najciekawiej zapowiada się pojedynek pomiędzy Realem Madryt a Bayernem Monachium. Niektórzy komentatorzy oceniają tę parę jako przedwczesny finał rozgry ...>
W połowie pierwszej serii organizatorzy odwołali dzisiejsze zawody Pucharu Świata w Lillehammer. O dużym pechu może mówić Stefan Hula, który w momenci ...>
W wieku 64 lat zmarł znakomity bokser, mistrz Europy z 1975 r. >
Pojedynek między FC Barceloną a Paris Saint-Germain, dzięki swojej dramaturgii przejdzie do historii piłki nożnej. >
Dzisiaj odbyły się indywidualne zawody Pucharu Świata w skokach narciarskich. Niestety były to fatalne zawody dla polskich skoczków.>
Adam Nawałka powołał 19 zawodników z lig zagranicznych na mecz eliminacji mistrzostw świata z Czarnogórą. Nominacje z ekstraklasy zostaną ogłoszone w przysz ...>
Sławomir Peszko w spotkaniu na szczycie ekstraklasy pomiędzy Lechem Poznań a Lechią Gdańsk w sposób bardzo ostry potraktował Tomasza Kędziorę. ...>
W nocy z niedzieli na poniedziałek w Stockerau w Austrii zmarł były piłkarz, reprezentant Polski, Marek Ostrowski. Znany z występów w Zawiszy Bydgoszcz i Pog ...>
Zakończyły się lekkoatletyczne, halowe mistrzostwa Europy w Belgradzie. Nasza reprezentacja, z siedmioma złotymi krążkami, zajęła pierwsze miejsce w klasy ...>
Zakończyły się weekendowe spotkania 24 kolejki polskiej ekstraklasy. W spotkaniu na szczycie Lech Poznań przed własną publicznością pokonał 1-0 liderują ...>
Sławy polskim skoczkom narciarskim pozazdrościł 20 letni kulomiot Konrad Bukowiecki. Młody zawodnik pobił dzisiaj rekord Polski i został halowym mistr ...>
Po świetniej, pierwszej serii polscy skoczkowie równie dobrze spisali się w drugiej i wygrali zawody drużynowe na Mistrzostwach Świata w Narciarstwie Klas ...>
Polska reprezentacja w składzie Kamil Stoch, Piotr Żyła, Dawid Kubacki i Maciej Kot prowadzi po pierwszej serii konkursu drużynowego Mistrzostw Świata w Na ...>