Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Skandynawowie mądrzeją? Zmieniają prawo, żeby położyć kres małżeństwom imigrantów z ... dziećmi!

sm 21:44 24 września 2016
YouTube
Szwecja pogrążona w kryzysie imigranckim, ma kolejny problem. To związki małżeńskie imigrantów z ... dziećmi. Właśnie rozpoczęto proces zmiany prawa, by położyć kres temu barbarzyństwu.

Oprócz Szwecji, również niektóre miasta duńskie chcą zakazać imigrantom starającym się o azyl małżeństw z nieletnimi.W lutym Duńczycy ogłosili zamiar separowania tego typu małżeństw imigrantów. Oussama El-Saadi, imam z meczetu Aarhus, wzywał władze duńskie do zaniechania tego pomysłu. Pomimo podobnych protestów, politycy mają właśnie przystąpić do głosowania w tej sprawie. Minister spraw społecznych Karen Ellemann tak wypowiedziała się na łamach gazety „Berlingske”: “Małżeństwo jest dla dorosłych. Nie możemy pozwolić na zawieranie małżeństw z osobami, które nie ukończyły 18 roku życia, ani sankcjonować w naszym kraju związków małżeńskich z nieletnimi zawartych za granicą”.

Z kolei w Norwegii, w zeszłym roku o azyl ubiegało się co najmniej 61 zamężnych ... nieletnich. Najmłodsze z nich miało ... 11 lat! Dziś w Norwegi można wziąć ślub osobom poniżej 18 roku życia w szczególnych okolicznościach. Ale nowe prawo, które ma być wkrótce przyjęte, nie będzie już takiej możliwości.

 

Źródło: euroislam.pl

Wczytuję ocenę...


SALONIK POLITYCZNY (ODC.231) - OTO CO TAK NAPRAWDĘ STAŁO SIĘ PODCZAS WIZYTY PREZYDENTA DUDY W USA
Wczytuję komentarze...
Najnowsze