Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Skandal! Raper nagrał utwór o zabijaniu białych i ich dzieci ,,Wieszajcie białych''

AS 19:17 27 września 2018
Zrzut ekranu z serwisu YouTube
Utwór francuski rapera Nicka Conrada pt. „Hang Whites” (ang. „Wieszajcie białych”) został usunięty z serwisu YouTube. Teraz raper tłumac się ze skandalicznych treści zawartych w utworze.

Utwór Nicka Conrada został obejrzany na serwisie Youtube przez tysiące użytkowników, zanim został usunięty za „łamanie zasad dotyczących mowy nienawiści”.

Do tej pory nieznany artysta stał się w środę najpopularniejszym tematem na Twitterze we Francji. 

Na jednej ze scen klipu do piosenki – raper oraz jego kolega przeciągają białego mężczyznę po chodniku i kopią ofiarę w głowę. 

W tekście utworu pełno jest  wezwań do zabijania białych i ich dzieci, a w refrenie powtarza „wieszajcie białych”. 

W wywiadzie dla Le Parisien Nick Conrad tłumaczył się, że film jest „fikcją” i w ten sposób „chciał odwrócić role białego i czarnego człowieka”. Stwierdził, że jego film był kontrowersyjny, ale „szok był pożądany, konieczny, ale nie na takim poziomie”. Ciekawe czy równie entuzjastycznie tłumaczyłby wideo, w którym namawiano by do ,,wieszania czarnych''. 

– Musimy również spojrzeć na to z innej perspektywy: ten klip jest częścią miniserii, której (kolejne) epizody byłyby uzupełnieniem i przedstawiłyby argumenty za tym, co miałem na myśli – stwierdził.

Prokuratura w Paryżu poinformowała, że wszczęła dochodzenie w sprawie

Źródło: skynews

Wczytuję ocenę...


KONIEC SYSTEMU (ODC.142/2) - LIZINIEWICZ: JAK EKOLODZY I OPOZYCJA GRAJĄ PRZYRODĄ
Wczytuję komentarze...
Najnowsze