Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Skandal podczas meczu Turcja-Tunezja. Piłkarz groził śmiercią jednemu z...

am 15:48 2 czerwca 2018
twitter.com
Podczas towarzyskiego spotkania Tunezji z Turcją (2:2), doszło do głośnego skandalu. Mecz przerwano kilka minut po tym, jak Cenk Tosun zaczął grozić jednemu z kibiców. Gdzie się podziały standardy zdrowej rywalizacji?

Zdarzenie miało miejsce w 59. minucie spotkania. Cenk Tosun, turecki napastnik, został wyrzucony z boiska po tym, kiedy wykonał gest podrzynania gardła w kierunku jednego z kibiców.

Angielski "Dailymail" pisze o tym, że zachowanie piłkarza było spowodowane wydarzeniami na trybunie. Tam miał zostać zaatakowany jego ojciec. Tureckie media z kolei donoszą o racy, która miała trafić w jego stronę.

 

Sędzia przerwał mecz I ukarał zawodnika czerwoną kartką, wykluczając go ze spotkania. Tosun, zaciekle usiłując zbliżyć się do kibica, awanturniczo odmawiał opuszczenia boiska.

Spotkanie zakończyło się remisem 2:2. Tunezja zagra na zbliżających się MŚ w Rosji. W grupie G jej rywalami będą Anglicy, Belgowie i Panamczycy.

Źródło: sportowefakty.wp.pl

Wczytuję ocenę...


ELI BARBUR (TELAWIW ONLINE) - Dezorientacja w sporze Warszawa-Tel Awiw na rękę Moskwie? "To jakieś szaleństwo izraelskiej władzy!"
Wczytuję komentarze...
Najnowsze