Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Skandal! Lemański kpi z ks. Wachowiaka: Chlapnął językiem księżulo

pmb 15:00 11 czerwca 2018
Wojciech LemańskiZrzut ekranu z serwisu YouTube/Ultimate Qr
Ks. Daniel Wachowiak bardzo aktywnie udziela się na Twitterze. Komentuje bieżące wydarzenia społeczne i polityczne, prowadzi rozmowy z internautami, głosi Słowo Boże w internecie, nie boi się podejmować trudnych tematów. Jak widać działalność ks. Wachowiaka nie spodobała się Wojciechowi Lemańskiemu. Dlaczego?

Oto post na Facebooku, który udostępnił Wojciech Lemański:

„To jedna ze współczesnych ilustracji mojego Kościoła. Można by powiedzieć – chlapnął językiem księżulo. Ale to nie tak. Ten księżulo już od dawna tak właśnie chlapie jęzorem. Nie-katolik dla niego, to gorszy sort, to wybrakowani, to tarcza do której się strzela, to margines z którego się kpi.

A pełni księżulo swą misję, obraża ludzi, zraża do Kościoła – w Poznaniu. Robi to wszystko pod okiem swojego biskupa, przewodniczącego Konferencji Episkopatu Polski. Ma tam na podorędziu emerytowanego biskupa Paetza.

Nic nie słychać o kanonicznym upomnieniu, o przeniesieniu do innej placówki, o zakazie takiej poza-kapłańskiej aktywności. Może czuje przyzwolenie? Może uważa się za przodownika tego Kościoła? A może z wzajemnością?” 

[PISOWNIA POPRAWIONA]

Ks. Wachowiak bardzo czynnie udziela się na Twitterze. Na jego profilu możemy znaleźć religijne i sportowe treści, zdjęcia z Lednicy czy bieżące problemy natury światopoglądowej:

Źródło: Twitter/Facebook

Wczytuję ocenę...


KONIEC SYSTEMU (ODC.130/2) - prof. JAN ŻARYN - NIECH MILCZĄ CI, CO ATAKUJĄ KOŚCIÓŁ
Wczytuję komentarze...
Najnowsze