Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Schetyna nie chce rozwiązania kryzysu? Znów nie pojawi się na spotkaniu liderów. Namawia też innych, aby nie brali w nim udziału!

lml 12:48 10 stycznia 2017
Zrzut ekranu z TVP Info
– Platforma Obywatelska nie pojawi się na spotkaniu z marszałkiem – przekazał na konferencji prasowej Grzegorz Schetyna. To już drugie spotkanie, bez przedstawiciela największej partii opozycyjnej. Na dzisiejsze spotkanie marszałek Senatu, Stanisław Karczewski, wysłał Schetynie pisemne zaproszenie.

Podczas briefingu prasowego lider Platformy Obywatelskiej poinformował, że przedstawiciel Platformy Obywatelskiej nie pojawi się na spotkaniu liderów ugrupowań parlamentarnych. Co więcej – zaapelował do innych liderów opozycji – aby nie brali w nim udziału. Jego zdaniem "nie ten marszałek organizuje spotkanie". 

Wczoraj o godzinie 14:00 odbyło się pierwsze spotkanie liderów ugrupowań dotyczące rozwiązania konfliktu parlamentarnego. Bez Schetyny, który przebywał na Opolszczyźnie. Wczoraj Schetyna stwierdził, "to nie Senat powinien zajmować się konfliktem w Sejmie". Jak podkreślał marszałek Karczewski, do Schetyny próbował dodzwonić się od godziny 7:36.

Podczas wczorajszego spotkania uczestnicy spotkania zgodzili się w tym, że zaczynamy posiedzenie Sejmu 11 stycznia na sali plenarnej i ich uczestnicy protestu zapowiedzieli, że ich kluby nie będą blokowały mównicy i stołu prezydialnego.

Na dzisiejsze – drugie spotkanie – marszałek Senatu wysłał Schetynie nawet zaproszenie listem.

 

 

Źródło: TVP Info, telewizjarepublika.plWczytuję ocenę...
TAGI:
PŁOMIENNE PRZEMÓWIENIE MATEUSZA MORAWIECKIEGO o POLSKIEJ TWIERDZY NA ZJEŹDZIE KLUBÓW "GAZETY POLSKIEJ"

Wczytuję komentarze...
Najnowsze