Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Schetyna krytycznie o opozycji: PiS jest silny słabością opozycji, która nie współpracuje

EmaPob 12:00 13 września 2017
Zrzut ekranu z radiozet.pl
– Prawo i Sprawiedliwość wygrywa w sondażach, ponieważ opozycja nie współpracuje – powiedział lider PO Grzegorz Schetyna na antenie Radia Zet, odpowiadając na pytanie o wyniki ostatnich badań opinii publicznej, w których PiS jest niekwestionowanym liderem, zostawiając opozycję daleko w tyle. - Jesteśmy po wakacjach i po przemyśleniach. Mamy dużo projektów, które będziemy realizować. Jednoczenie opozycji też - stwierdził przewodniczący PO.

Przypomnijmy, że z opublikowanego w tym tygodniu sondażu Kantar Public wynika, że 38 proc. osób deklarujących udział w wyborach do Sejmu zamierza głosować na PiS, 16 proc. na PO, Kukiz'15 uzyskałby 9 proc. poparcia, a Nowoczesna – 8 proc. 

– Odpowiedzią na kiepskie sondaże może być dobra współpraca partii opozycyjnych. Były sygnały niekoniecznie gruntujące tę naszą współpracę” – mówił Gość Radia ZET, lider PO Grzegorz Schetyna.

– Jesteśmy po wakacjach, po pewnych przemyśleniach. Mam dużo takich projektów, które będziemy teraz realizować. Też rozmawiamy o nowych scenariuszach. Szukamy wariantu, który doprowadzi nas do wspólnej listy wyborczej już samorządowej. I to jest kwestia zrobienia tego w taki sposób, że musi to wynikać jednak z naturalnego zbliżenia, a nie z narzucenia zewnętrznego – mówił lider PO. 

Grzegorz Schetyna był również pytany przez Konrada Piaseckiego o jego 18 miejsce w sondażu zaufania.

– Trzeba pracować nad tym, by to poprawić - stwierdził Schetyna. 

Źródło: wiadomosci.radiozet.pl

Wczytuję ocenę...


(W PUNKT) - DR JERZY TARGALSKI - SPOTKANIE TRUMP-PUTIN TO BYŁ TEATR BEZ KONKRETÓW
Wczytuję komentarze...
Najnowsze